Nidapark dört bir yandan yükseliyor

Bir Tahincioğlu iştirakı olan ve bugün 4 ayrı proje ile yüksele Nidapark inşaatları sektöre yön vermeye devam ediyor. Özellikle farklı alanlarda yükselen bu projelerin hepsinin tek bir ortak noktası var o da, harika bir yaşam için sunulan tüm imkanları bir araya toplamaları. Lüks bir yaşam ve en önemlisi güvenilir konutlar ile sizlerde artık Nidapark evlerinde yeni hayatlarınıza başlayabilirsiniz. Gelin bu projeyi biraz daha yakından tanıyalım.

Nidapark 4 farklı ilçede büyük bir hız ile yükselmeye devam ediyor. Bunların 3’ü Avrupa yakasında diğer bir tanesi ise Anadolu yakasında. Anadolu yakasının incisi olacak olan Nidapark Çengelköy’ün ise hemen herkesin hayallerini süsleyecek bir yapı olması planlanıyor. Bir diğer proje olan Nidapark Beşiktaş evlerinde ise yine oldukça büyük bir yaşam alanı sizleri bekliyor. Aradığınız her özelliği bulabileceğiniz bu evlerde yaşamlarınız çok keyifli olacak.

Nidapark Demirciköy ise müstakil hayatı sevenler için düşünülmüş ve harika donanımlı villalar ile sizlere doğal bir ortam sunmuş durumda. Gidip yakından görerek ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacak ve bu evlerin içinde en kısa sürede yer almak için Tahincioğlu Gayrimenkul ile hemen iletişime geçmek isteyeceksiniz. Devam eden diğer projelerden biri olan Nidapark Seyrantepe ise ikiz kuleler olarak yükseliyor ve içinde havuzlardan sosyal yaşam alanlarına kadar her ihtiyacınızı karşılayacak alanlar yapılıyor. Yani sadece ev almak için almayacak, aynı zamanda hayallerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Kısaca Nidapark sizler için farklı özelliklere sahip tam 4 ayrı proje ile beklentilerinizi karşılamaya hazırlanıyor. Yakından incelemek için ofisleri ziyaret edebilir ve uygun fiyatlar ile dairenize sahip olabilirsiniz. Tüm Nidapark evlerinin konumları farklı olmak ile beraber sizlere sunulan imkanlar da farklılıklar gösterecektir. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek sıradan bir evden öte, harika bir yaşama merhaba demek üzere olduğunuzu göreceksiniz.

Yaşam kalitenizi arttırın ve hak ettiğiniz evlerde oturun. Bunun için Nidapark evlerine bakmadan kararınızı vermeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir