Nomad – Patla (Organize Oluyoruz Vol 1)

Son zamanlarda izlediğim en kaliteli yerli hiphop kliplerinden biri diyebilirim, şarkı da iyimiş valla dinledikçe güzelleşiyor. Menşeini merak edenler Organize Oluyoruz Volume 1 isimli toplama albüme göz atabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. hacı ökkeş dedi ki:

  canerciğim şarkının ilk kısımlarında sanki amarikan vari bir kadını cinsel pazarlama ve cinsel obje olarak görme var.müziği ritmi hoşuna gitmiş olabilir ama

  sana sorum şu: bu video yu yayınlarken pehriz – turşu hesabını yaptın mı ?

 2. Caner Öncel dedi ki:

  hacı ökkeş sadece o kadarla kalsa iyi, şarkı aslında baştan sona “büyük abilerinin yaptıklarını taklit eden yeni yetme kardeşin” işi gibi, kadınlar, para, eğlence. Amerikan kliplerinde sistematik şekilde büyük paralar harcanarak kasıtlı olarak işlenen konular bizimkiler tarafından özenilerek kullanılıyor. Mesela bu klibi elemanın kendi imkanlarıyla çektiğini düşününce nasıl bir zihniyetin etkisinde olduğunu anlamak güç değil.

  Perhiz hesabını sorgulamana sevindim ve haklısın, ben yıllarca müzik işleriyle uğraşmış biri olarak şarkıyı ve klibi teknik olarak beğendim ama dışardan bakınca kendi söylediklerimle çelişiyor gibi görünüyorum.

 3. Cihan Aziz dedi ki:

  yeni düyna düzenine giyidren cezzayı açıkalyarak paylaşmalısın ! ceza sende biraz delisin ! ve bu paylaştıgın patla şarkısı yeni dünya düzenini destekler nıtelktedır.

  bu şarkıyı neyden bahsedıyor ? misyonumuz eğlence diıyor adam ,parti yapalm kopalm mutlu olalm eğlenelim patlayalm yeaaaaaah ! ben ksıaca bunu anlıyorm ve dakika 1.36 ”kuralm yeni düzeni”’ dıyor lan bu kelımeyı ılk duydum yeni dünya duzenı,iluumınatı ve her daım boku sayende araştrmş biri olarak, KAN BEYNIME SIÇRADI ! ne yeni duzenı kuruyosun lan sen ? eğlenceye patlama duzenımı ? hırrım bisktrgt amk ya 10kere dınledım gavatın şarkısnı bı 10kerede insanları eğlenceye sevk ettıren bi şarkı olarak sen dınlede tekrar yorumla. dıyceksnkı eğlenceye yonlendrmek kotu bişeymi ? – hahahahah yıllardr eğlence bıktım lan bıktım, sonra ıllumınatı cıkınca anaaaaa lan bız nasıl farkına varmadık mına goyum dıyoruz. aynı albumde cezanın sende biraz delisin parçası daha taktir edilesi ”sen fıravuna tapanın yalanına ınan” dıyerek adam masonların çıkş yeri olan fıravunu masonları illumınati duzenıne gıyıdrıyıor, düzenin karşısnda sende bıraz delısın, eğer yanmdaysan sende biraz delisin, HERŞEYIN FARKINDAYSAN sende bıraz delısn, hep zoru secıyorsan sende bıraz degılsn adam ıyı kotu bı işaret bir msj vermş, bu sıgır ne yapmş PATLAAAAA PATLAA he gel patla,

  bahsi geçen 2 şarkıda yeni düzenden bahsettiği aşikar, sence hangi şarkı düzeni destekler nitelikte, hangisi karşı tarafta, ha bana kalrrsa cezanın şarkısda 2 tarafada cekıleblr, yenı dunya duzenınn karsısındaysan sende delısın, yenı dunya duzenını kurulmş varsayarsan , duzenın karşsında sende bıraz delısın, kısacaı bu albüm bir düzenden bahsetme , ve ben odunya duzenının ben ta *** koyım ! küfürleri rütklemek ıstyorsan rütkle gersıne dokanma pls cok sınrlendım abı sen bu şarkıyı nasl destekledın hıağ !

  • Caner Öncel dedi ki:

   Ağır ol corç şarkıyı desteklediğim felan yok. Ama olaya böyle bir tepki koyman hoşuma gitti, bundan bir kaç ay önce eklesem “ne güzel” diye yorum yapacaktın belki şimdi sinirden kan beynime sıçradı diyorsun, hem de bu elemanların illuminatiyle, siyonizmle bir alakaları olmamasına rağmen, onlar farkında olmadan kendilerine biçilen rolü oynuyorlar.

   Ulan ne güzel ya, bir tek kişinin bile olaylara objektif bakmasına vesile olduysam, hele ki bu kişi en sevdiğim kuzenlerimden biriyse ne mutlu bana :)

   Ama çok sinirleniyorsun sen, tamam buna hakkın var ama unutma ki sinirle hareket etmek mevzuları sağlıklı yorumlamana engel olabilir.

 4. Cihan Aziz dedi ki:

  aynen abi helal sana :) haklısn buarada bu boklardan haberm olmasa sığır gıbı yaşamaya devam begenırdm bu parçayı. michealdan bulaştı bıraz kufurler pardon.ınsanın ıcını rahatlatıyorlar vede dışardan sakın olarak okuyan bır adam gülüyor bence auhauhauh :) herşey senın muzıksektoru şeytanamı hızmet edıyorla başladı, HAARP projesınden cıktım. ”Onlar (NOMAD) farkında olmadan(bilmeden) illumınatiee siyonnizme açıkça HİZMET etmiş olarak duzeltıym, yorumunu abi. yemişm eğlencesini hele o kelimeyi kullanmları, şuanda yenı duyna duzenı turkyıede 2 şarkıda duydum 1ceza 2 bunlar ayrıca gecen gun metroda bilbordda ”yeni medya düzeni” dıye bı afiş gördum yıne kan beynıme sıçradı, eve geldm fılm ızlym rahatlyım dedım karaypkorsanları 5ı actım ınternetten, kaba sakaln dumencısnın sol gogusunde tek göz dövmesı kastlı olarak sadece o ekranda 3 sanıye gorundu(subliminal msj) hay sıçyım düzeninize. fılmn başnda zaten din muhabbetleri geldi inaanıyormusn?ınanamıyormusun? ya bunlar çıldrmş. velhasıl turkıyede yıne bılnç altı kontrol ve ınsanları pıskoljk oalrak hazrlamak ıcn bu düzen kelmesını dur bakalm daha kaç şarkıda gorecez ben enımnkı 1-2yıl ıcnde o en cok populer olan hırrımlar başlıycaklar düzende düzen. aslna bakarsan bu orgnıze oluyorzda bunlarn parçası 2şarkıda yakaladm sıctmın düzenini, gerısı gelr iplik söküğü gibi. ahanda kafiyeli oldu bunu gelştrip mixlemelyiz :D

 5. ahmettatar dedi ki:

  Caner Norm’u dinledin mi hiç hani Eksik Etek diye şarkısı var onu duymuşsundur kesin de bak birde aşağıdaki şarkısı varmış ben yeni duydum bu şarkıyı ama bayağı hoşuma gitti..
  http://youtu.be/Penk1LiWcds

 6. ahmettatar dedi ki:

  Bu Nomad ın klibindeki araba güzel araba da Caner plakasını gördün mü 35 CUK 07 bu da İzmir’li hacı.. Bence arkadaşlar Norm Ender ile çok fark yok yani aralarında belki Normun biraz ağzı bozuk o kadar yani başka hangi yanları sana antipatik geliyor? Yani bu tür elemanlar dedin ya nasıl neye göre sınıflandırabiliriz..?

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.