Online fotoğrafçı portföyü oluşturmak için ücretsiz bir WordPress teması

Yeni bir web sitesine başlamak bazen sıkıntılı bir süreç olabiliyor. Kendinize uygun web tasarımını bulmak kadar önünüze çıkan seçeneklerin tam anlamıyla işinize yarayıp yaramayacağından emin olamamak işin uzamasına, can sıkıcı boyutlara ulaşmasına neden olabiliyor. Ancak şimdi tüm bunları düşünmeyi bir kenarı bırakabilirsiniz. Bugün sizlerle paylaşmak istediğim harika bir Ücretsiz Fotoğrafçı Portföy WordPress Teması var. Kişisel bir fotoğrafçıysanız ve eserlerinizi web üzerinde sergilemek istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu tema kelimenin tam anlamıyıla tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayacak bir çok yetenek ile birlikte geliyor.

WordPress CMS (içerik yönetim sistemi) bilindiği gibi günümüzde oldukça güçlü yapıdaki, en popüler uygulamaların başında gelmektedir. Bu uygulama için web üzerinde pek çok ücretsiz tema bulabilirsiniz. Ancak bugün size sunmak istediğim WordPress Teması kesinlikle modern bir web sitesinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere profesyonel tasarımcılar tarafından üretildi. Ayrıca iyi bir dokümantasyon, dilimlenmiş PSD dosyaları ve pek çok diğer özellik ile sizlere premium bir temanın sahip olduğu tüm ayrıcalıkları sağlıyor.

Yeni bir web sitesine başlamak yada var olan web sitesinin tasarımını değiştirmek isteyen herkes için gerçekten mükemmel bir gün! Günümüzde mobil web siteleri artık olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Hal bu ki, geçtiğimiz aylar içerisinde Google, yeni bir algoritma tanıttı ve artık Responsive (duyarlı) web sitelerinin arama motorlarında önemli bir rol oynayacağını açıkladı. Arama motorlarında  üst sırada yer almak istiyorsanız kesinlikle bu ücretsiz sunum sizlere en doğru şekilde hizmet edecektir. SEO için hayati bir önem taşıdığını lütfen dikkate alın!

Bu tema her ne kadar bir fotoğrafçı portföyü olarak hazırlanmış olsa dahi bir kaç kolay özelleştirme işlemi ile birlikte moda, güzellik, kişisel web sayfaları, hediyelik eşyalar, iç tasarım, düğün planlayıcısı ve iç tasarım ve mobilya siteleri içinde oldukça kolay bir şekilde uyarlanabilir.  Çünkü bu WordPress temasının arkasında yatan Cherry Framework ile özelleştirmeyi tam anlamıyla sorunsuz ve daha güçlü kılacaktır. Cherry Framework, TemplateMonster geliştiricileri tarafından desteklenen harika kurulum ve özelleştirme seçenekleri ile sizlere kusursuz bir şekilde hizmet edecektir.

Kusursuz bir özgeçmiş sunabilmek adına bu temayı kesinlikle sizlere tavsiye ediyoruz. tasarımda kullanılan canlı renk düzeni, paralaks efekti, müzik çalar ve video çalar entegrasyon görsel anlamda ziyaretçilerinizi etkilemek adına size tüm özellikleri kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Şimdi dilerseniz bu harika tasarımın ön sayfasını kontrol edelim! Ayrıca,  demo görünümünden yararlanarak onun yeteneklerini daha iyi bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

free_website-template

Demo Ücretsiz İndir

Bu ücretsiz WordPress teması sizlere TemplateMonster uzmanları tarafından ücretsiz olarak sunulmuştur. Onu kendi projelerinizde özgürce kullanma hakkına sahipsiniz ancak ticari amaçlar için hiçbir şekilde para karşılığı satılamayacağını belirtmeden geçmeyelim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. Yusuf dedi ki:

    Barış bey temayı kurdum ama demo daki gibi bir yapı çıkmadı. Bir türlü de siteyi düzenleme yapamadım. Sorun nerde? Yardımcı olabilir misiniz. Mailinizi bekliyorum. Ücretine mukabil kurulum da yapsanız olur, ihtiyacım demodaki gibi bir kurulumu ben gerekli düzenlemeyi yapabilirim.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.