Onur Eczane Tasarımı

eczane dekorasyon
Eczane dekorasyonu, özellikle son yıllarda kozmetik ürünlerin eczane raflarında daha çok yer almasıyla birlikte, eczacıların daha önem verdiği bir konu haline gelmiştir. Yıllardan beri eczanelerde görmeye alıştığımız havan figürleri yerini dermokozmetik markaların ablemlerine, reklamlarına bıraktı. Eskiden açılmış eczaneler de köhne görüntülerden kurtulup, günümüz koşullarına uymak için eczanelerini yenilemekten geri durmamaktadır.

Onur Eczane Tasarımı, tam bu noktada modern eczane tasarım örnekleriyle ve referanslarıyla kendini ispat etmiş, eczacılarımızın güvenini kazanmıştır. Eczacılarımıza sunulan mimari proje ve 3 boyutlu çizimlerle birlikte, dekorasyonu yapılacak eczanenin bitmiş halini henüz daha başlamadan görebileceksiniz. Arzu edeceğiniz değişikliklerin yapılmasıyla beraber memnun kalacağınız bir eczaneye sahip olacaksınız.

Eczane dekorasyon projelerinde banko, masa, kapak gibi işlevsel ürünler laminat ile kaplanarak kullanım ömürlerinin olabildiğince uzun olması sağlanmaktadır. LED aydınlatma ile ön planda olacak bir eczaneye sahip olabilirsiniz.

Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok ildeki referanslarımızı onureczanetasarimi.com adresinden inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir