Oracle için dergi kapağı tasarlayın 3.000$ ödülü kapın

oracle-dergi-kapagi-tasarimi Oracle, teknoloji severleri, sanatçıları ve fotoğrafçıları Computer Weekly?nin Business 20/20 serisinin Cloud baskısı (29 Nisan 2013?te e-dergi olarak çıkacak) için bir kapak çalışması yaratmaya davet ediyor. Katılımcılardan istenen, ?cloud based computing?in iş dünyasına nasıl girdiğini ve insanların çalışma hayatını ne şekilde değiştirdiğini anlatan kışkırtıcı, orijinal ve yenilikçi fotoğraf veya tasarım çalışmaları göndermeleri.

Kazanan kişi 3000 doların (USD) sahibi olacak ve eseri, dünya çapında karar mekanizmaları tarafından görülecek. Ek olarak, bu kişinin çalışması Oracle ve Computer Weekly?nin dijital medya kanallarında tanıtılacak.

Jüri tarafından seçilecek finale kalan iki kişi 500?er dolar kazanacak. Yarışmada en yüksek oyu alan bir kişi ise 1000 dolar kazanacak.

Yarışmaya 11 Nisan 2013 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platformu Talenthouse.com aracılığıyla katılabilirsiniz. Yarışma sayfasına doğrudan ulaşmak ve yarışma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bu linki kullanabilirsiniz: http://po.st/WgwDC6

Oracle Hakkında

Oracle dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biridir. Ayrıntılı bilgi için:
facebook.com/OracleCloudComputing
twitter.com/OracleCloudZone

Computer Weekly Hakkında

Bilgi teknolojileri profesyonelleri için önde gelen yayınlardan olan Computer Weekly, Avrupa çapında 250.000 kişiyi aşan üyeye (internette) sahiptir. Ayrıntılı bilgi için computerweekly.com’u ziyaret edebilirsiniz:
computerweekly.com
twitter.com/computerweekly

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

6 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir