Otomatik Mouse Tıklama Yazılımı Türkçe (Auto mouse click software)

auto-mouse-click-software-turkceSevgili okurlar, bu güzide programın tanıtımına geçmeden önce şu klasik mantığı bir kere daha hatırlamakta fayda görüyorum; bıçak ile ekmek kesilebildiği gibi adam da öldürülebiliyor. Buna rağmen kimse tutup “bıçak adam öldürüyor o yüzden ben ekmeğimi yontma taş ile keseceğim” demiyor değil mi? Diyorsa da o onun kendi manyaklığı.

Neden böyle bir giriş yapma ihtiyacı hissettiğimi soracak olursanız; azizim bildiğiniz üzere bu tür otomatik tıklama yazılımları genellikle kötü niyetli kimseler tarafından üçkağıt amaçlı işler çevirmek için kullanılıyor. Hırsıza yol göstermek gibi olmasın ama; sitelerdeki reklamlara tıklamak, efendime söyleyeyim mouse hareket ve tıklamalarını algılayıp ona göre ödeme yapan ağları dolandırmak gibi pek çok illegal kullanım alanı var. Bizler, yani sevgi, dostluk, kardeşlik ve Yemekteyiz programının ekranlara veda edebilme ihtimaline gönül vermiş kimseler ise olaya tamamen legal yaklaşıyoruz. Bizim olayımız böyle bir program sayesinde zamandan ve emekten nasıl tasarruf edebileceğimiz üzerine.

Bu program aslında gerekli durumlarda kullanıcısına şahane faydalar sağlayabiliyor. Mesela elinizde bir düzineden fazla Word dosyası olduğunu düşünün. Hepsinin açılıp, aynı bir dizi işleme tabi tutulup kaydedilmesi gerekiyor. Veya o tamamen zaman kaybı online çiflik oyunlarına bir şekilde yakanızı kaptırdığınızı düşünün. Şayet elinizde tüm işlemleri otomatik olarak yapan bir program olsaydı ve o tanımladığınız işlemleri gerçekleştirirken siz Eurosport’da İngiltere körling müsabakalarını izleseydiniz hoş olmaz mıydı? Aslında olmayabilirdi zira körling gerçekten çok salakça bir sportif aktivite, televizyonda vakit öldürme önerimi “futbol” ile değiştirmek istiyorum.

Programın kullanımı oldukça basit, en altta bulunan “Kısayol Tuşları” bölümünden gerekli ayarlamaları yapın, ardından farenizi ekranın herhangi bir yerine sürükleyip tanımladığınız kısayol tuşuna bastığınızda koordinatlar otomatik olarak algılanacak. Daha sonra “Tıklama Ekle / Düzenle” kısmından yapılacak işlemi ve bekleme süresini, “Otomatik Tıklama Listesi” kısmından ise işlem sıralamasını ayarlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Auto Mouse Clicker Software Utility Türkçe (Güncellendi)

Download (650 KB)

Üretici web sitesi: http://www.murgee.com

Not: Programı kullanmadan önce mutlaka virüs testinden geçirin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

117 Yorum

 1. can dedi ki:

  arkadaslar imlec dogru yere geliyor fakat tiklamiyor cozumu nasildir

 2. Serkan AKAR dedi ki:

  Hocam merhaba;

  tam da aradığım programı buldum fakat yıllar geçmiş link yok.

  tekrar paylaşma ihtimaliniz var mı ?

  teşekkürler

 3. ömer dedi ki:

  ben bir hıyarım

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir