Payfix ile yurtdışına ücretsiz para gönderin

İnternet bankacılığı, ülkemizde en sık kullanılan dijital bankacılık ürünlerinden bir tanesi. Ancak her banka için ayrı bir internet bankacılığı hizmeti kullanıyor olmak hem zaman açısından, hem de operasyonel iş yükü açısından ciddi bir dezavantaj oluşturuyor. Özellikle de para transferleri anlamında süreklilik arz eden EFT ve havale ücretleri, kullanıcılara ekstra masraf oluşturuyor. İşte tüm bu sebeplerden ötürü hem ülkemizde, hem de dünya genelinde dijital cüzdan kullanımında ciddi bir artış söz konusu.

Payfix, dünya genelinde en sık kullanılan dijital cüzdanlardan biridir. Uygulamayı bu denli tercih edilir kılan pek çok özelliği bulunuyor. Ancak bunların arasında yer alan en önemli özelliği yurtdışı para transferlerinin ücretsiz olması. İşte avantajlarla dolu bu dijital cüzdanın kullanıcılarına sunduğu bazı ayrıcalıklar:

  • Tüm bankalarda bulunan paranızı tek bir çatı altında toplayabilir ve yönetebilirsiniz
  • Hem bireysel, hem de kurumsal anlamda avantajlarla dolu bir dünya ve masrafsız işlemlerle tanışabilirsiniz
  • Kullanım kolaylığı sayesinde finansal okuryazarlığınız ne olursa olsun, kolayca menülere hakim olabilirsiniz
  • EFT ve havale gibi işlemlerde ekstra para ödemek zorunda kalmazsınız
  • SGK ödemesi, POS ödemesi ve icra ödemesi gibi, en sık yapılan kurumsal ödemeleri tek tıkla uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz
  • Cüzdan numarasını bildiğiniz her kullanıcıya, 7 gün, 24 saat ücretsiz para gönderebilirsiniz
  • Su faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel ya da kurumsal olarak yurtdışına para göndermek istediğinizde dilediğiniz tutarı masrafsız olarak gönderebilirsiniz. Bankalarda kullanılan Swift ya da Western Union gibi yurtdışı para transfer seçeneklerine ekstra para ödemek durumunda kalmanıza artık gerek yok.

Üyelik İşlemleri

Payfix üyelik işlemleri son derece basittir. Bankalarda olduğu gibi saatler süren ve sayfalarca sözleşmelere imza atmanızı gerektiren bir süreç söz konusu değildir. BDDK hükümlerine tabi olan olan bu platforma uygulamanın resmi web sitesi üzerinden kolayca kayıt olabilirsiniz. Üstelik Cüzdan hesabını bildiğiniz her kullanıcıya, bu platform üzerinden dilediğiniz saat diliminde ücretsiz para gönderebilirsiniz.

Dijital Cüzdan Online Alışveriş

Payfix online alışveriş sitelerinde de kullanabileceğiniz global bir dijital cüzdandır. Dünya genelinde hizmet veren pek çok online alışveriş sitesinin uygulama ile anlaşması bulunmaktadır. Bu işlem sırasında, ödeme adımında Payfix’i seçmeniz yeterlidir. Ayrıca bu yöntem ile yapacağınız alışverişlerde yüzde 10’a varan indirim fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. Siz de hemen Payfix’li olun ve avantajlarla dolu alışveriş keyfini yaşayın.

Payfix Ücretli mi?

İnternette en sık sorulan sorulardan bir tanesi de “Payfix ücretli mi?” oluyor. Payfix, kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmeden hizmet veren ve bu özelliği sayesinde dünyanın en çok tercih edilen platformları arasında yer alan platformlardan birisi. Bankalarda bulunan hesap işletim ücreti ve aidatlar gibi masraflar bu cüzdanda bulunmamaktadır. Bu ve benzeri, aklınıza takılabilecek olası tüm soruları Pay Fix üzerinden ilgililere iletebilir, hemen şimdi tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak üzere ücretsiz kaydınızı oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir