Photoshop’a hayran bırakmak için hazırlanmış bir klip

Macar asıllı bir hanım kızımız olan Boggie’nin “Parfüm” şarkısına çektiği Photoshop temalı bu klibe son zamanlarda sıkça rastlar oldum. İlgi çekici ve hoş bir klip olduğu ortada ancak insanlar üzerinde bıraktığı izlenim dolayısıyla profesyonel grafik tasarımcı arkadaşların pek hoşlarına gideceğini sanmıyorum. Herifçioğlu gayet sıradan bir işmiş gibi kadının saçını komple değiştiriyor, farklı varyasyonlara bakıyor falan. Tamam klip mlip ama bu işleri de bu kadar basite indirgeyip insanlara “La her şeyi Fotoşop yapıyor zaten, iki tuşa basıp yanıma Ancelina Coli’yi koyacaksın artizliğin kime?” dedirtmenin de alemi yok yani.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

4 Yorum

 1. Ali dedi ki:

  Bu ps nin hangi sürümüymüş çok merak ettim. Bizim kullandıklarımızda hiç böyle şeyler yok :D

 2. Muhammet dedi ki:

  Bir ara manipülasyonlar yapıyordum ve bazı kişilerden “fotoları üst üste koyuyon iki kısayol tuşuna basıyon program hallediyo zaten neyin artisliğindesin sen” tarzı bir tepki almış ve sinirden içim içimi yemişti. Aklıma geldi.

 3. ahmettatar dedi ki:

  Hakkaten ha Ali doğru söylemiş hangi versiyonu da biz hiç göremedik..?Bu aynı çocukların oynadığı flash oyunlara benzemiş ya ne o saçları değiştiren buton var ya.. Saçın saç olduğunu koordinatlarını nerden bilecek programlama olmadan..?

 4. Ali Güneş dedi ki:

  Burada kullanılana tabiki orjinal Photoshop sürümleri üzerinden değerlendirme yapmayalım arkadaşlar. Sadece Photoshop ile artık orjinal olarak kimseyi görmediğimizi, tamamen yapmacık ve sanal fotoğraflar paylaştığımızı gösteren bir video olmuş aslında.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.