PKK’nın da belgesel filmi varmış


Geçenlerde oturdum hiç işim gücüm yokmuş gibi bunu izledim. Ecnebi bir PKK sempatizanı (veya yanlısı) tarafından yapılmış, tamamen taraflı ve hakemi kandırmaya yönelik hareketler içeren çocuksu bir propaganda filmi. Öyle bir tablo çizmişler ki sanki köy basıp haraç kesen, cami yakan, yüzlerce suçsuz günahsız insanı kurşuna dizen, şehirlerin en işlek yerlerinde bomba patlatan, kendi militan kadınlarına bile tecavüz edip öldüren kendileri değilmiş gibi.

Amerika’ya gidip sokaktan herhangi birini çevirip bu filmi izletseniz “Türkler şu fes takıp develere binenlerdi değil mi?” diye sorduktan hemen sonra “Ya bu zavallı özgürlük savaşçılarından ne istiyorlar? Tek yaptıkları dostluk ve barış mesajları vermek. Sarma sigara içtiklerini görünce hippi zamanlarım geldi aklıma, hemen şu anda kucak dolusu çiçekler atmak istiyorum kendilerine” der.

Bu arada filmde bunları böyle dağ bayır ellerini kollarını sallaya sallaya gezerken görünce aklıma geldi, aramızda para toplayıp şu helikoperlerden (18+) bir kaç tane alalım derim. Yemin ediyorum kamplarına bu videodaki Coni’ler gibi şöyle orta yerden dalıp üç dört salvo yapsak onlar daha ne olduğunu bile anlamadan PKK’yı bitiririz. Yeri gelince bu kadar da düz bir adam olabilirim yani.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

8 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir