PKK’nın da belgesel filmi varmış


Geçenlerde oturdum hiç işim gücüm yokmuş gibi bunu izledim. Ecnebi bir PKK sempatizanı (veya yanlısı) tarafından yapılmış, tamamen taraflı ve hakemi kandırmaya yönelik hareketler içeren çocuksu bir propaganda filmi. Öyle bir tablo çizmişler ki sanki köy basıp haraç kesen, cami yakan, yüzlerce suçsuz günahsız insanı kurşuna dizen, şehirlerin en işlek yerlerinde bomba patlatan, kendi militan kadınlarına bile tecavüz edip öldüren kendileri değilmiş gibi.

Amerika’ya gidip sokaktan herhangi birini çevirip bu filmi izletseniz “Türkler şu fes takıp develere binenlerdi değil mi?” diye sorduktan hemen sonra “Ya bu zavallı özgürlük savaşçılarından ne istiyorlar? Tek yaptıkları dostluk ve barış mesajları vermek. Sarma sigara içtiklerini görünce hippi zamanlarım geldi aklıma, hemen şu anda kucak dolusu çiçekler atmak istiyorum kendilerine” der.

Bu arada filmde bunları böyle dağ bayır ellerini kollarını sallaya sallaya gezerken görünce aklıma geldi, aramızda para toplayıp şu helikoperlerden (18+) bir kaç tane alalım derim. Yemin ediyorum kamplarına bu videodaki Coni’ler gibi şöyle orta yerden dalıp üç dört salvo yapsak onlar daha ne olduğunu bile anlamadan PKK’yı bitiririz. Yeri gelince bu kadar da düz bir adam olabilirim yani.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. yemre dedi ki:

  En fazla “animal planet”ta falan yayınlanabilir bu belgesel, ki o da içindeki hayvan sayısının bolluğundan yani. 

 2. Mert Kahveci dedi ki:

  Sahiden, neden uçak üretmek yerine bu uçaktan satın alınmıyor ?

 3. Clskn dedi ki:

  geçen haftalarda bende tesadüf eseri buldum, izledim.  Yıllar yıllar önce Fransa’ nın Arte kanalında buna benzer bir görüntü izlemiştim. Yine dikkatimi çeken Arte kanalı olmasıydı. Fransa bizim büyük düşmanımızdır. Bu konuya dikkat edip Fransız mallarının tüketimine son vermemiz lazım. Detaylara dikkat etmek lazım.

 4. Korhan dedi ki:

  Dilerim ki Allah kendi katından yada bizim ellerimizle üzerlerine bir azap indiririr. 

 5. Emre dedi ki:

  ohaa!! o nası bir makina öle. fire….. 5 saniye sonra boommm!! 
  hacı bundan bende olsa benim eski manitaya kesin uğrardım. 

 6. remre dedi ki:

  biz gacır diyelim… alayının köküne kibrit suyu…

 7. Esat Tanören dedi ki:

  racır? :) Caner alemsin yav. racır diyorlar he :D Amariga bize Apache vermiyor arkadaşlar, yapılan anlaşma ile önce Cobra ları sattılar, sonra ne oldu ise Super Cobra ları verdiler ama bildiğim kadarı ile Cobra ların hareket kabiliyeti ve sessizlik durumu ile Apache ler arasında fark var silah durumunda varmı bilmiyorum, yanlız şunu söyleyebilirim Cobra da dehşet bir alettir, sizden de görmüş olanlar vardır belki, cayırdatır ortalığı. Geçmişte bu konudaki büyük sorunlardan birisi hedef tespit ve tayini idi, kara gözcüsü bulunduğu yerden cobra yı tayine çalışırdı hedefi görsün diye, ya da görürse vururdu işte, şimdi ihtiyacımız olan aslında Drone ve Predator gibi silahlı pilotusz gözetleme uçakları olabilir, kendisi vurmasada en azından hedef tayinini doğru koordinatlar ile yapıyor, buna rağmen 96 yılında bile yakalananlar kurdukları hakimiyeti yıkan iki şey olduğunu birisinin termal kameralar diğerinin cobralar olduğunu söylüyorlardı.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir