Polis Ahmet Şengül’ün “Hız Yapma” isimli klibi


Polis amiri Ahmet Şengül’ün “Ölümü garanti olsun diye üstüne bir de alkol alır” türü sözler içeren, rap ile oryantal soundun ustalıkla sentezlendiği marjinal çalışması. Duyarlı, hisli, vicdanlı ve bir o kadar detone olan polisimizin an itibariyle 4,5 milyon kişi tarafından ziyaret edilmiş www.polisahmet.com isimli bir de web sitesi bulunuyor.

Uyarı: İzlediğiniz videodaki her şey gerçektir.
Ahmet Şengül

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

6 Yorum

 1. Umut dedi ki:

  Ahmet Şengül polisimizi tebrik ediyorum. Keşke tüm polisler, mesajlarını bu kadar iyi verebilseler, mesajlarını vermek için bu kadar uğraşsalar, mesleklerini doğru icra etseler, kendilerine olan güvenlerini tazeleseler de biz de hem can güvenliği açısından hem de trafikte korunduğumuza inanabilsek.
  Kesinlikle bu klipten alınabilecek çok mesaj var. Çalışmalarının devamını bekliyorum, yayalar için, alkollü araba için, sık ihlal edilen kurallar için, trafik ışıkları için… İster rap olsun, ister rock olsun, ister TSM olsun… Hepsini dinleyen ayrı bir kesim var ve bu mesaj kesinlikle yerine gidiyor.
  Tebrikler Ahmet hocam.
  (Kesinlikle dalga geçmiyorum.)

  • ahmet şengül dedi ki:

   Tşk ler .Sizin gibi değerli kişilerin desteklerinden aldığımız enerji ile “Farlarını yak” “Dikkat dikkat ” “Trafik kolbastı” “kaldırımdan yürü” “Emniyet şeridini kullanma ” Uysana baba” ve 2014 yılı için “sen benim kim olduğumu biliyormusun ?” isimli çalışmalarımızı yaptık.

 2. rufack dedi ki:

  Tamam lan sus, “kontrol bende” diyesim geldi. Dedim bile.

 3. Cem Karakoç dedi ki:

  Hayatımın en kötü 3 dakikasını geçirdim. :)

 4. Onur dedi ki:

  Ben bunu bugüne kadar nasıl görmedim :)

 5. Umut dedi ki:

  Adamsın adam 2018 da dinliyorum seni.poljs ahmed

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir