Porsche’un viral reklam yüzü olduğuna inanmak istemediğim zenginlikten saçmalayan kız

Merhaba sevgili arkadaşlar, ben Caner. Ben de bir çoğunuz gibi fakirim. Yani en azından elime kamera alıp “Fakirler ölsün Porsche’dan selamlar” diye video çekemeyecek kadar fakirim. Peki eline kamera alıp “Fakirler ölsün Porsche’dan selamlar” diye video çekebilecek kadar zengin olan insanları kıskanıyor muyum? Nevır. Aksine zengin olup da böylesine uçuk bir kafayı yaşayacağıma mistik bir cadı tarafından lanetlenip tırtıl bokuna dönüştürülmeyi tercih ederim.

Bir an düşündüm, lan belki Porsche’un viral reklamıdır falan dedim ancak pek kıymetli ev arkadaşım Bünyamin son derece yerinde bir tespit yaparak “Böyle bir reklamı izleyen adamın Porsche alacağı varsa bile almaz” dedi, haklı da. O zaman soruyorum: Aga bu nedir? Bizim gözümüzden ırak yaşayan zenginler çocuklarını mümkün olabildiğince beyin kavramından arınmış olarak mı yetiştiriyorlar? Hadi biz sabah akşam vere ekmek yiyoruz ekmek beyinli oluyoruz, bunlar havyarlarla bilmem nelerle beslenen, özel okullarda okuyan insanlar, normalde biz fakirlerden daha zeki olmaları gerekmez mi? Şuna bak zenginlikten tiksindim. Mazallah böyle bir kızım olur diye zengin olmaktan vazgeçtim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

11 Yorum

 1. Yobaz Adam dedi ki:

  Kırmızı donlu porsche süren kız.
  (Kırmızı başlıklı kız’ın ironik hali)

 2. Hamza dedi ki:

  Çok doğru tespit yapmış.

 3. ahmettatar dedi ki:

  Aaaa Caner çok yanlış bakıyorsun olaya canım.. Bizim burda Zeytinburnu’nda her dericinin önünde en az bir tane Porsche var ama onun yanında ne arabalar var Porsche onların yanlarında en dandik marka öyle düşün bir Bentley desen neyse de Porsche bizim burda simitçinin bile var Cayenne diye modeli varya ondan.. Onunla mı bizi küçümseyecekler..? Hangi arabaya sahip olursa olsun ne kadar parası olursa olsun aynı benim gibi havayı solumak zorundalar ve aynı benim gibi işkembelerinde mok taşıyorlar Ceza’nın dediği gibi.. Onlarda ben de birer mok çuvalıyız anlayacağın.. Sahip olduğumuz hiçbirşey bu gerçeği değiştiremez..

 4. eyyubi dedi ki:

  bence babası murat131 in dışına Porsche u oturtturmus bunu da keklemis.
  ne muzik çalışıyor ne de klima :)

 5. Nasıl bir ego var gerçekten şaştım. Ailesinden öğrenemediği ve asla öğrenemeyeceği terbiye kavramı yok. İnsan olmadıktan sonra zengin olmuş ne fark eder. Hayatı bom boş yaşayan bir gayesi olmayan insan(?) örneği.

 6. Samimi Blog dedi ki:

  Şımarık kızın teki.Alacaksın bunu ağzının ortasına yumruğu geçireceksin.Ben zengin olsam villamın havuzunda keyif çatarım bunun yaptığına bak. :D

  • ahmettatar dedi ki:

   Bir ara Twitterda ağzının ortasına kürekle vurasım var hashtagı vardı o geldi aklıma sen öyle deyince ne espriler vardı o zaman gülmekten karnıma ağrılar girmişti..:)

 7. musti dedi ki:

  O kadar acı çektim ki “video bitsin de kurtulayım” dedim içimden..onunda benimde birer insan örneği olduğumu göz önünde bulundurunca çok utandım

 8. Furkan dedi ki:

  Klasik üniversitelerde olan kızlarımızdan aslında bu kadar niye şaşırıyorsunuz ki :D

 9. emircan dedi ki:

  Viral reklam olmasi imkansiz cunku meldayla sinif arkadasiydik :( o zamanlarda boyle mal di simdi beykentte okuyor hala mal.Bu arada klima vs calismamasinin nedeni emniyet kemerini takmamasi bu araclarda kemeri takmadan hic bise yapamazsin…

 10. erkan dedi ki:

  Bu videoyu ilk izlediğimde parodi olabilir diye düşünmüştüm. Sonradan yine aynı sitede okuduğuma göre öyle bir şeymiş sanırım, zira kız başka bir videoda yediği küfürlerden yakınıyordu, arkadaşlarıyla arasında bir şaka olduğunu söylüyordu. Ama ne kadar doğru bilemem tabi ki.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir