Rapid PHP Editor’den Türk kullanıcılara şahane bir kıyak


World’s fastest PHP editor (Dünyanın en hızlı PHP editörü) sloganıyla dağıtılan Blumentals Rapid PHP Editor, uzun zamandır takip ettiğim, bir kaç kez deneme sürümünü kurup gerçekten sahip olacağım günü iple çektiğim sağlam text editörlerinden biri.

On saatte açılan hantal editörler kesinlikle bana göre değil. Açılmasını beklemeye tahammül edebildiğim yeryüzündeki tek yazılım Photoshop’tur, o da büyüğümüz sayılır saygımız sonsuzdur. Bana göre PHP editörü dediğin Notepad gibi tıklandığı an açılmalı, sağolsun Rapid PHP’de aynen söylediği gibi tıklandığı anda açılıyor. İşlevsel açıdan da, profesyonelleri bilmem ama orta düzey bir PHP-sever için fazlasıyla tatmin edici olduğunu söyleyebilirim.

Konumuza gelecek olursak; bugün sevgili mesai arkadaşım, PHP gurusu Mesut’a bu programın reklamını yapmak üzere sitelerine girdim ve tepedeki “Special Offer – only in Turkey” (Özel teklif – sadece Türkiye için) ifadesi dikkatimi çekti, hemen altında da Rapid PHP Editor 2011’e SMS yoluyla ve sadece 10 TL karşılığı sahip olabileceğim yazıyordu. Normalde programın kişisel kullanım lisansının 29.85 Euro, yani 70.40 Türk Lirası olduğunu düşününce bu bana harbiden fevkaladenin fevkinde bir teklif gibi geldi.

Hiç zaman kaybetmeden SMS’imi gönderdim aktivasyon kodumu aldım. Hatta aktivasyon koduyla birlikte alan kodu İstanbul’a ait olan bir de destek numarası geldi. Numaranın SMS ile satın alma işlemleri için mi yoksa program ile ilgili mi olduğunu anlayamadım ama her türlü adamları takdir ettim. Artık özelliklerini büyük bir keyifle keşfedeceğim lisanslı bir PHP editörüm var, mutluyum kıvançlıyım.

Siz de bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz (tüm gsm operatörleri destekleniyor):
http://www.blumentals.net/rapidphp/

Ayrıca PHP editor gibi diğer bazı yazılımlar için de aynı kampanyayı uygulamışlar, işinize yarayacak bir şeyler çıkabilir incelemenizi tavsiye ederim:
http://www.blumentals.net/products/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

16 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir