Ruh hastası “bank-matik” tasarımıParkları olduğundan daha tehlikeli hale getirmek üzere tasarlanan bu zımbırtı Fabian Brunsing isimli Alman tasarımcının hastalıklı beyni tarafından üretilmiş. Bakıldığında adam öldürme ihtimali son derece yüksek gibi görünen çiviler normalde dışarıda dururken, oturmak isteyen vatandaş üç beş kuruş bozuk para attığında geri çekiliyorlar, mantık yollardaki ücretli geçiş sistemlerindeki gibi.

Merak ettiğim konu çivilerin kaç para karşılığı ne kadar süre içeride kaldığı. Aslında daha da önemlisi hangi hızla geri çıktıkları, mazallah yani… Bir de park = çocuk demek iken bu nazi evladına hangi akla hizmetle “kamusal alanlar için endüstriyel tasarımlar yapabilir” ehliyeti vermişler onu anlayamadım. Gitsin Hindistan’a tasarlasın arkadaş, tamam belki para kazanamayabilir ama en azından Hint fakirleri için beleş yatak sağlamış olur, sevaptır yani.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. bymfy dedi ki:

    :)))))))))))))

  2. bydeniz dedi ki:

    Yuhh ben bu sistemi türkiyede düşünemiyorum , nitekim o para kutuları üstünde bulunan bankla birlikte söküp çalarlar ^^:=)

  3. Çiğdem dedi ki:

    Caner abi, bu anormal tasarımın tanıtımını bir sitede izlemiştim, sanırım bir dakikadan az bir süre içeride kalıyor çiviler… Amma ve lakin ne kadar ücret karşılığı olduğunu bilemeyeceğim.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir