Rüya Şehir İstanbul

Çeşitli İstanbul fotoğrafları kullanarak çok önceden hazırladığım ve Youtube’a eklediğim “Rüya Şehir İstanbul” isimli bir slayt gösterisi. Fonda çalan parça “Atiye Deniz – It Hurts“. Bu videoyu yayınladıktan sonra İtalya’dan Meksika’ya kadar bir çok memleketten “Orda yaşadığınız için çok şanslısınız, sizi kıskanıyoruz.” gibi e-mailler almıştım :) İstanbul’u kim sevmez ki be usta!..

CANER!!!
Merhaba! my name is Melisa and im mexican and i was just searching for music videos on youtube when suddenly i stepped with yours and WOW!!! I just wanted to let u know that your video of Istanbul a dream city is really great even when Atiye Deniz`s song is little sad it makes me feel the goose bumps everytime i watch it and i turn speechless cause i remember the wonderful sunsets, the smell of the spices, the sound of the calling to pray, the warmth of the friendly turkish people and how to forget the turkish delights and AYRAN!!! GOD!!! how i wish to be there again…..your video is COK GUZEL!!!
TESEKKÜR EDERIM FOR MAKING THAT GREAT VIDEO!!!
Kendine cok iyi bak…. Masallah
Mel F.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Ne demiş Caner bu kız Ayran falan ayran gönüllüsün falan mı diyor sana.. Niye Türkçe yazmıyorlar ki şunu yahu.. Babylon kurayım dur çevirteyim şunu..:(

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir