Sadece güzel kadınlar ve yakışıklı erkeklerin girebildiği site

beautifulpeople
Evet bunu da yapmışlar sonunda BeautifulPeople.com isimli yeni açılan arkadaşlık sitesine sadece güzel kadınlar ve yakışıklı erkekler (tabiri câizse güzel insanlar) kabul ediliyormuş. Sitenin mazisi dün bir bugün iki şeklinde ifade ediliyor olmasına rağmen kıyamet kadar başvuru varmış ve sadece 2 hafta içerisinde 1.8 milyon kimse “sen çirkinsin” yorumuyla kapıdan çevirilmiş.

Ben de birden triplere girdim hani başvursam kabul ederler mi etmezler mi en azından bir denesem ne çıkar diye de şimdi durduk yerde risk ortamı yaratmaya gerek yok demi, hem ben böyle memnunum.

Ayrıca Ümit’cim özel istek kabul edersen buraya girmeyi denemeni istiyor ve kabul ettiğini varsayarak bir an önce bana sonucu bildirmeni rica ediyorum, eğer bunlar da seni geri çevirmezlerse ve bu sitede profilini kendi gözlerimle görürsem ben de Kadıköy’ün göbeğinde “bu adamda şeytan tüyü var” diye bağıracam, söz :)

Kaynak: Bedavanet.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Ümit Çevik dedi ki:

  “ben de Kadıköy’ün göbeğinde ?bu adamda şeytan tüyü var? diye bağıracam, söz”
   
  CANERCİM BUNU UNUTMA UNUTTURMA =) BU YORUMU VE YAZININ O KISMINIDA DAHA SONRADAN SİLME GİBİ BİRŞEYE KALKIŞMA =)))

 2. yasin özcan dedi ki:

  yok ya Bende üye oldum güzel çirkin fark etmiyo :D

 3. orcoon dedi ki:

  Böyle bir zıt pazarlama tekniği ile açılan bir sitenin çirkin yada güzel her insan oğlunun içgüdüleri gereği en azından 1 kere tıklanması yada üye olmanın denenmesi yeterlidir..düşünmek bile istemiyorum sitenin hit sayısını…
   
  ama dayanamıyorum..güzel bir adam olduğumu bilmeme rağmen,birisi önüme böyle bir derece veyahut sınır koyunca,bende dahil olmak üzere herkezin içinden üye olmak ve hiç tanımadığı bocktan insanlar yada bocktan bir site tarafından güzel bir insan olup yada olmadığı onaylansın istiyor.! hastalık…bulaşıcı lan!!
  Faşistler!…
  Bu yorumu yazalı şu an 2 saat oldu ve ben o siteye girip denememek için hala uğraşıyorum! terliyorum…uhg!

 4. Mehmet Demiray dedi ki:

  ben çoktan üye oldum bile :) Ama çok karışık bir site online oyun sitesi sanki :)

 5. Semih dedi ki:

  İtinayla ego tatmin edilir diye birde slogan atsalar tam olurmuş.
  Ben üye olmadım olmayıda düşünmüyorum ama hiç aklımdan geçmedi desem yalan olur :) Ama bir şeyden eminim üye olduktan sonra işin büyüsü kesinlikle bozulup facebook diyarlarına geri dönersiniz…
  Caner Kadıköy’de o anda bende orada olmak istiyorum. Hazır Kadıköy’e kadar gelmişken eşşek değilsin zaten ararsın dimi? :)

 6. umtcvk dedi ki:

  eh canercim nezaman bağırıyorsun? ben unutmuştum bu haberi tesadüf çıktı karşıma =))
   
  http://beautifulpeople.com/Site/#/umit.cevik

 7. ahmettatar dedi ki:

  Yakışıklı mı..? Kime göre..? Yakışıklılık güzellik bunlar göreceli kavramlar değil miydi..? Kargaya yavrusu şahin görünürmüş.. Sen bizim gözümüzde en az Beyaz kadar yakışıklısın Caner.. O yüzden bence Ümit bağırmalı..:)

 8. ssss dedi ki:

  gerçektende güzel çirkn farketmiyo :*

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.