Sadece öğretmeniniz için tasarlanmış 10 öğretmenler günü hediyesi

Büyük bir heyecanla öğretmenler gününde öğretmenini nasıl mutlu edebileceğinin çaresini arayanlar için müjdemizi isteriz! Hepimiz için özel olan öğretmenlerimizin, kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlayacak öğretmenler günü hediyesi fikirlerimizle siz de öğretmeninize unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Renkli, orijinal ve duygu dolu hediye alternatiflerimiz sayesinde öğretmeninizi şimdiye kadar hiç sahip olmadığı farklı ürünlerle mutlu edebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz 10 marjinal hediye alternatifine gelin birlikte bakalım.

1. Öğretmenin Çiçekleri Duvar Saati

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-1

Sınıf olarak, öğretmeninize ömür boyu saklayabileceği ve kullandıkça da sizi hatırlayacağı bir hediye verme fikrine ne dersiniz? Her saatin bir fotoğrafı temsil edeceği bu duvar saatine dilediğiniz mesajı da yazdırarak duvar saatini tamamen öğretmeninize özel hale getirebiliyorsunuz.

2. Harika Öğretmen Kupa Bardak

öğretmenler günü hediyesi kupa bardak

İddia ediyorum ki, en harika öğretmen benim öğretmenim” mi diyorsunuz? Alacağınız hediyenin bu iddianızı en iyi şekilde temsil etmesini istiyorsanız, üzerindeki metinlere dilediğiniz şekilde müdahale edebileceğiniz bu kupa bardakları kaçırmayın!

3. Öğretmenlere Özel Kare Kanvas Tablo

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-3

Öğretmenin, odasının en güzel köşesini alacağı hediye için ayırmasını kim istemez ki! Öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacak bir hediye tercih ederseniz dilediğiniz fotoğrafı bastırıp, istediğiniz yazıyı yazdırabildiğiniz bu kanvas tablolarımızı kaçırmayın!

4. İsim Yazılı Kalp Ayna

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-4

Şıklığıyla göz kamaştıracak isim yazılı kalp ayna öğretmenler gününün de olmazsa olmazı! Öğretmeninizin ismini kazıtabileceğiniz tasarım kalp ayna, öğretmeninize olan sevginizin temsilcisi olacak!

5. Öğretmene Özel Çiçekli Sertifika

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-5

Gelenekten vazgeçemeyenlerin öğretmenler günü hediyesi olarak en çok tercih ettikleri ürün, çiçeklerdir. Bu sene tabularınızı kırmaya karar verdiyseniz, metin kısmını istediğiniz gibi düzenleyebildiğiniz çiçek tasarımlı sertifikalarımızla tanışın! Sertifikalar çerçevesiyle birlikte gönderilmektedir.

6. Öğretmenler Gününe Özel Ahşap Çerçeve

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-6

Söyleyeceğiniz sevgi sözleri zamanla unutulur ama göz önünde bulunup sevgi sözlerinizin kazınacağı ahşap fotoğraf çerçevesi hatıranızı asla unutturmaz. Ahşap çerçeve kişiye özel olarak hazırlanmakta olup üzerine dilediğiniz metni yazdırabilmektesiniz.

7. Öğretmene Özel Beyaz Kutulu Kalem Seti

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-7

Kadın ve erkek öğretmen modeli olarak tasarlanmış bu kalem setleri, öğretmeninizin alabileceği en kullanışlı hediye seçeneklerinden! Kalemlerin üzerinde ve kutusunda öğretmeninizin ismi yer alacak.

8. Öğretmene Özel Mesajlı Ahşap Defter

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-8

Öğretmenler gününe dair en anlamlı mesajınızı yazdırabileceğiniz ahşap deftere öğretmeninizin ismini de yazdırabilirsiniz…

9. Öğretmene Özel Akrilik Kalp Saat

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-9

Dekoratif ürünleri seven öğretmeninizin masasını alacağınız hediyeyle daha da şık hale getirmeye var mısınız? En sevgi dolu mesajınızın yer alacağı akrilik kalp saat öğretmeninizin favorisi olacak!

10. Öğretmene Özel 130 Parça Puzzle

sadece-ogretmeniniz-icin-tasarlanmis-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-10

Hem anlamlı hem de eğlenceli bir öğretmenler günü hediyeleri arıyorsanız, üzerine öğretmeninizin fotoğrafını ve öğretmenler günü mesajınızı bastırabileceğiniz 130 parça puzzle ürünüyle bir an önce tanışmalısınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir