Şahane bir ücretsiz WordPress teması: Starter

WordPress altyapılı sitem için şöyle eli ayağı düzgün, profesyonel görünümlü tek sayfalık bir tema bulayım ama gerek developerların kanını emdiği, gerekse müşteri olarak bakiyeme saçma sapan meblağlar yükletip beni sürekli kendisine bağlı kalmaya zorladığı için Themeforest‘a da bu seferlik para kazandırmayayım diyorsanız Starter temasını çok seveceğinizden eminim. Elemanlar ücretsiz bir tema için gerçekten güzel bir iş çıkarmışlar. Pakete demo content bile koymuşlar, 48 Dolarlık premium örneklerinden hiçbir farkı yok diyebilirim.

Alın sitenize kurun, gönül rahatlığıyla kullanın sevgili dostlar. Themeum isimli yapımcı elemanlara da dua edersiniz. Bundan kelli Themeforest’a inat bu tür profesyonel ve ücretsiz temaları daha çok paylaşacağım, bağımsız satıcılara da aynı şekilde elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım. Biraz da onlar kazansınlar.

wordpress-starter-theme

Demo Download Download (Alternatif)

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Helal olsun reyiz adamsın :)

  2. Erdinç dedi ki:

    Güzel bir tema mutlaka işime yarayacaktır teşekkürler.

  3. Celil dedi ki:

    caner abi bu tema da blog sayfasında video post’larda video başlığın üzerinde duruyor. bide solda video iconu oluyor. Resim yazılarında da başlık yanında resim iconu cıkıyor anasayfada kendi temamızı buna göre hangi kod veya eklentilerle düzenleyebiliriz?

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir