Salonunuzun havasını değiştirecek bir ürün: TV Sehpası

Her ne kadar gün geçtikçe “ben televizyon izlemiyorum ki” diyenlerin sayısı artsa da, TV satışlarında herhangi bir azalma olmuyor. Aksine televizyon satışları ile birlikte TV sehpası satışları da artıyor. Yani, izlenmese dahi televizyon halen evinizin dekorasyonunda tamamlayıcı bir etken olarak önemini koruyor. Çoğumuzun izlemese dahi ses olsun diye açtığı televizyonlar tabii ki sehpasız olmuyor.

Salonunuzdaki Eksiklikleri Tamamlayın

Televizyonlar hayatımızın büyük bölümünde yer kaplıyor. Ancak kuşkusuz ki insanlar televizyonlara en çok evde ihtiyaç duyuyor. Herhangi bir dizi/program takip etmese de sadece oyun oynamak için, spor müsabakalarını izlemek için bile onlardan vazgeçemiyor. Oyun oynamak için oyun konsolu, film/spor müsabakası izlemek için uydu alıcısı alıyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz, işte TV sehpası almak için nedenleriniz:

  • Odanızda televizyonunuzu koyacak bir yere ihtiyacınız var. Sade bir salon dekore ettiniz ancak televizyonunuz tek başına çok eksik duruyor. Alacağınız şık bir TV sehpası ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Bütün parçalarını özenle seçtiğiniz salonun o şık havasını, birbirine karışmış kablolarla bozmamak için estetik bir sehpa kullanabilirsiniz.
  • Minimalist ve şık bir ev dekore ettiniz ve odanız da çok geniş değil. Duvarınızı kaplayacak bir televizyon ünitesi alarak, misafirleriniz üzerinde televizyon ünitesini farklı bir evden getirmiş hissi yaratmak yerine odanızı ferah gösterecek bir TV sehpası tercih edebilirsiniz.
  • Günlük okuduğunuz gazete, dergi ve kitap gibi yayınların ortada durması evinizi dağınık gösterebilir. Bu yayınları kolay erişebileceğiniz bir yere koymak için sehpanızın çekmecelerini ya da raflarını kullanabilirsiniz.

TV Sehpası Alırken Bunları Aklınızdan Çıkarmayın

Uzun uzun düşündükten sonra bir TV sehpası almaya karar verdiniz. Ancak nasıl bir model alacağınız konusunda kararsızsınız. İşte seçiminizi etkileyecek faktörler:

İhtiyaç faktörü: Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Sadece odanızın dekorunu tamamlayacak düz, çekmecesiz, sade bir sehpa mı istiyorsunuz? Yoksa aradığınız şey; içerisinde eşyalarınızı saklayabileceğiniz, rafların üzerinde fotoğraflarınızı ve biblolarınızı sergileyeceğiniz şık bir sehpa mı?

Boyut faktörü: TV sehpası alırken odanızın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Odanızın boyutlarına göre tek parça ya da iki/üç parçalı bir TV sehpası alabilirsiniz. Aynı zamanda televizyonunuzun ebatlarını hesaba katmayı unutmamalısınız!

Uyum faktörü: Alacağınız sehpanın mobilyalarınızla uyumlu olması çok önemli! Sade bir ahşap TV sehpası, avangart bir koltuk takımı ile kesinlikle uyuşmayacaktır. Aynı şekilde spor veya sade dekore edilmiş bir odada; klasik ve ağır hatlara sahip işlemeli bir sehpa hoş görünmeyecektir. Bu nedenle mobilya ve sehpa arasındaki renk uyumuna ve sehpanın modeline çok dikkat etmelisiniz.

Kalite faktörü: Eviniz ve kendiniz için aldığınız her şeyde olduğu gibi, TV sehpası alırken de kalite çok önemlidir. Tabiri caizse; hiçbirimiz paramızı çöpe atmak istemeyiz. Bu nedenle de alacağınız ürünün uzun ömürlü olmasına özen göstermelisiniz.

TV Sehpası İçin Bir Numaralı Adresiniz: Koçtaş

Peki, TV sehpası almak için en iyi adres neresidir? Cevabımız hiç kuşkusuz Koçtaş olacaktır. Çünkü:

  • Dekorasyon ve ev eşyaları denince akla gelen ilk marka Koçtaş’tır.
  • Koçtaş, TV sehpası modelleri ile her ihtiyaca uygun, estetikten ödün vermeyen ürünler sunar.
  • Koçtaş’tan alacağınız herhangi bir TV sehpası iki yıl süreyle garantilidir.
  • Kaliteli ve güvenli olmasının yanında, TV sehpası fiyatları ile de yüzünüzü güldürür.
  • Yakınınızda bir Koçtaş mağazası bulunmasa dahi, Web sitesi Türkiye’nin dört bir yanına gönderim yapmaktadır.

Sizler de bütçenize ve evinize uygun, kaliteli ve şık bir TV sehpası almak için en yakın Koçtaş‘a uğrayabilir, web sitesinden sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir