Sanal tur çözümleri

Bir mekanı tanımanın aslında en güzel yolu oraya gitmektir değil mi? Ya gitmeden tanımak veya tanıtmak isterseniz? Alanın güzelliklerini ve eşsizliğini kelimelere dökmek imkansızdır. Bu bakımdan kullanıcıların ve ziyaretçilerin alanın özelliklerini gözlerinde canlandırabilmeleri sanal tur ile mümkündür. Sanal tur hizmetinden oteller, restorantlar, hastaneler, eğitim kurumları, eğlence merkezleri başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluş yararlanmaktadır. Kelimelere sığmayan bir çok detay ve konu sanal tur sayesinde kullanıcılara kolaylıkla iletilebilmektedir.

Hedef kitlenizi etkilemenin ve iletmek istediğiniz en doğru mesajı vermenin yolu sanal turdan geçmektedir. Fotosofya sayesinde siteniz için sanal tur uygulamaları kolaylıkla oluşturmanız mümkündür. Deneyimi ve yaptığı işi seven kadrosu ile kusursuz hizmet fırsatlarını öğrenmek için sitenin gün boyu çağrı merkezi telefonlarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Günümüzde bir çok alanda teknolojinin önemli yeniliklerinden yararlanılmaktadır. Bu tür teknolojiler ile hayata geçirilen sanal tur çözümlerini hizmetleriniz, ürün ve üretimleriniz hakkında bir çok önemli bilgiyi, hedef kitlenize mümkün olan en hızlı ve kolayu biçimde aktarmak üzere kullanabilirsiniz. Kolay ve kısa bir çalışma sonrasında hazırlanıp sitenize ekleyebileceğiniz sanal tur uygulamaları artık son derece ekonomik fiyatlar ile siz değerli dostlarımıza ulaştırılmaktadır.

Sanal tur çalışmaları çeşitli kademelerden oluşmaktadır. Öncelikle titizlikle incelenen alanın fotoğrafları çekilmekte ve ardından çeşitli yazılımlar ile işlenerek panoramik görünümler elde edilmektedir. İstendiği takdirde bu çalışmalara konsepte uygun müzik ve hatta ortamı daha detaylı tanıtmak üzere konuşma eklenebilmektedir. Profesyonel bir kadro ile çalışmak için siz de hemen bize 0216 411 0158 no’lu çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

 1. Emre dedi ki:

  Siteyi inceledim,
  – Breadcrumb yani bulunduğunuz sayfayı ana sayfaya göre yerini gösteren modül bence menü ile aynı görüntüde font büyüklüğü aynı ve büyük olması siteyi acemileştirmiş.
  – İletişimde ad email konu alanlarına tıklayıp çıktıktan sonra türkçe gidip ingilizce oluyor.
  – tumblr, dribbble sayfaları açılmamış ama logoları var
  – Up yerine Başa Dön yada Yukarı yazmalıydı,
  – Portfolyo da i harfleri büyük harf de I olmuş karakterde sanırım sorun var
  – Bazı sekmeler çalışmıyor, restaurant da mesela üstteki filtre modülü ya çalışmıyor yada konu etiketlenmemiş,
  – Sanal tur referans örneklerine girdiğimde tam ekran olmuyor,
  – Sanal tur da explorer 10 da mouse ile resmi döndüremiyorum, aşağıda oklarla döndürmeye gezinmeye başlayınca durduramıyorum, aynı işlevi gören iki menü var alttada döndürme okları var
  – Chrome da resmi döndürünce mouse ile görüntü sapıtıyor. http://prntscr.com/371szz
  Not: Amacım kötülemek değil. eksikleri mutlaka biliyorlardır. Güzel bir emek var ortada dahada mükemmel olabilir.

 2. onur gürkan gökhan dedi ki:

  Merhaba Emre,
  Öncellikle ilgin için Fotosofya ailesi olarak teşekkür ederiz.
  Eksikliklerin olması sitenin daha verimli bir yol alması için başlangıç oluşturmaktaydı yüzde 90’nı tamamlanmış olup çalışmalara devam edilmektedir.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.