Şehir eşkıyasına haddini bildiren cesur genç kız

Magandalığın ve şehir eşkıyalığının milliyeti yok, hangi kültür seviyesinde olursa olsun toplumlarda kendinden zayıf ve güçsüz olanı ezmeye çalışan aciz insanlar bulunuyor. İçgüdüsel bir durum olsa gerek zira 2013 yılında “Ben insanım” diye ortalarda dolaşan, su faturası ödeyip toplu taşıma araçlarını kullanan, yani gündüz gözüyle “normal” görünen erkeklerin sokak ortasında kadınlara şiddet uyguladığı görüntülere hala rastlıyoruz. Bu tür olaylarda çevreden gelen çekingen müdahalelere rağmen olan genelde özellikle psikolojik açıdan derin yaralar alan kadınlara oluyor.

Çok şükür ki bu videodaki olay istisnai bir durum. Yüce Mevlam, sokak ortasında rızası dışında sürüklenmek istenen, belki de darp edilmek üzere olan kadına koruyucu meleğini 15-16 yaşlarında genç bir kız görünümünde gönderiyor. Kendinden hiç beklenmeyecek türden bir performans sergileyen kız, sorunu “tek hamlede” çözüme kavuşturuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. ahmettatar dedi ki:

  Benim asıl merak ettiğim Mert’in hangi bebek bezini kullandığı yani bu videoyu kimin çektiği.. Mizansen..

 2. pesimist dedi ki:

  erkek ırkından iğrenmek için çok neden var bazen.

 3. kralizasyon dedi ki:

  Helal olsun.

 4. Bilgehan dedi ki:

  Az daha sağlam vursa ağzından çıkacakmış. Helal olsun…

 5. Ecem dedi ki:

  Sanki tekme gelmeden adam kendini atıyor gibi fake birşeye benziyor ama, videonun amatör görüntü kalitesine sahip olması gerçek olduğunuda ispatlıyor gibi :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.