Sevdiklerinize Skype ile bağlanın

Dünyanın neresinde olursa olsun arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle aranızdaki mesafeye bakmaksızın sizlere sesli ve görüntülü konuşma imkanı sağlayan en popüler mesajlaşma programlarının başında yer alan Skype ile mesajlaşmak, konuşmak, görüntülü sohbet etmek sizin elinizde. Aynı zamanda sabit hatları ve cep telefonlarını normal telefon görüşmelerine göre daha ucuza arama şansını da sizlere sunan Skype gerçekten başarılı bir sesli ve görüntülü sohbet programı olarak dikkat çekiyor.

Kolay ve hızlı bir kurulumun ardından sade ve şık bir arayüz ile karşınıza çıkan Skype ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra kişi listenizde bulunan arkadaşlarınızla hemen mesajlaşmaya ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Yüksek video ve ses kalitesiyle Skype, arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde görüntülü konuşmalar yapmanıza olanak sağlayor. Birden çok arkadaşınızla aynı anda konferans görüşmelerde düzenleyebiliyor olmanız, ücretsiz bir program olan Skype’ın en güzel özelliklerinin başında geliyor.

SMS gönderme, sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme, ekran paylaşma, kişi gönderme, doğum günü hatırlatıcı, Facebook entegrasyonu, görüntülü ve sesli video konferans gibi bir çok gelişmiş özelliğiyle Skype mutlaka denemeniz gereken programlardan biri.

Skype’ı indirip hemen kullanmaya başlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.tamindir.com/skype/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.