Sevmediğim okur tipi


Bazen insanları anlamakta güçlük çekiyorum. Sitenin iletişim bölümünde kalın puntolarla ve altı çizili biçimde bu siteye has özelliklerin başka sitelerde kullanılamayacağını açıkca belirtiyorum (http://prntscr.com/c6ees). Buna rağmen her gün mutlaka bir veya iki kişi bu bölümden mesaj gönderip tepedeki İstanbul tasarımını ve Cüneyt Abi maskotunu istiyor. Yazıyı görmemelerine imkan yok, fakat ben yine de kimseyi rencide etmemek için “Bu uyarıyı gözden kaçırdın herhalde” deyip kibarca geri çeviriyorum. Çoğunlukla cevap gelmiyor fakat nadiren de olsa böyle dangalaklar çıkıp ağzımın tadını kaçırabiliyorlar.

Adam elbisesinin üzerine “Lütfen elbisemi istemeyin” diye yazmış, yüzsüzlük yapıp istemen yetmiyormuş gibi bir de “Ne olurdu verseydin bir tur da biz giyseydik?” diye sitem etmen hangi kafanın ürünü Allah aşkına?

Hadi bunlar çalmayı beceremedikleri için gelip direkt istiyorlar. Yakın çevremdeki, benimle bir şekilde iletişim halinde bulunan insanların bile siteme ait karakteristik özellikleri çaldıklarına şahit oluyorum. Beni üzen tarafı da hepsini tesadüf eseri öğreniyor olmam, çünkü gelip benden isteseler vermeyeceğimi zaten biliyorlar.

Bazen “Küçük konular bunlar, takılmayayım” diyorum ama öbür taraftan da aklıma yıllar içinde sitenin her santimetrekaresine harcadığım emek geliyor. Hakkımı helal etmiyorum lan.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

44 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir