Seyahat tutkunları için uygun otobüs ve uçak bileti bulmanın yolları

Siz de seyahat etmeyi çok seviyorsanız uygun otobüs ve uçak bileti bulmanın ne kadar önemli olduğunndan haberdarsınızdır. Çünkü yolculuk masraflarınız ne kadar düşük olursa, diğer harcamalarınızı daha rahat yapabilirsiniz. Böylece daha çok seyahat edebilirsiniz.

İnsanlar genelde ucuz uçak bileti almanın yollarını araştırır. Evet, ucuz uçak bileti bulmak önemlidir, ancak otobüs biletlerini de yarı yarıya ucuza alabilirsiniz. Çünkü otobüs bileti fiyatları düşünüldüğünün aksine sabit değildir.

Ucuz otobüs bileti nasıl mı alınır?

Anlatalım…

Hepimiz genelde belirlediğimiz bir otobüs firmasıyla yolculuk yaparız. Böyle olunca da o otobüs firmasının sefer saatlerine ve bilet fiyatlarına mahkum kalırız. Oysa Türkiye’de 100’ün üzerinde otobüs firması vardır. Ucuz otobüs bileti bulmanın en iyi yolu da bu 100’ün üzerindeki otobüs firmalarının seferlerini karşılaştırmaktır.

İşte otobüs firmalarının seferlerini OnlineTerminalim.com sitesi bir araya getiriyor, size de sadece gideceğiniz yere birkaç tıklama ile sefer araması yapmak kalıyor.

Diyelim ki, saat 10.00’da İstanbul’dan Ankaraya gideceksiniz. Hep kullandığınız, bilinen o otobüs firmasına bakıyorsunuz, sadece 11.30’da otobüs var ve fiyatı da 80 TL. Oysa OnlineTerminalim.com sitesinde sefer araması yapınca görüyorsunuz ki sizin istediğiniz saatte, yani saat 10.00’da bir çok firmanın seferi var, üstelik fiyatı da yarı yarıya, 40 TL!

OnlineTerminalim.com sitesinden biletinizi online olarak satın alabilir, seyahat harcamalarınızı yarıya kadar düşürebilirsiniz.

Aynı şey uçak biletleri için de geçerli. Tüm uçak seferlerini karşılaştırıp size en uygun saatteki, en ucuz uçak biletini bulup satın alabilirsiniz. OnlineTerminalim.Com sitesinde ayrıca İDO bilet işlemleri de yapılabilmekte.

Dilerseniz Online Terminalim mobil uygulamalarını cep telefonunuza indirip bilet işlemlerinizi çok daha kolay yapabilirisiniz.

Umarız bu bilgiler işinize yarar ve siz de yolculuk masraflarınızı düşürebilirsiniz.

OnlineTerminalim.com sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi ve hesaplı yolculuklar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.