Seyir halindeyken patlayan araba

LPG’li araçlardan zaten ufaktan kıllanırdım bu videodan sonra hepten tırsar oldum. Demekki öylecenek yolda giderken de patagüm diye patlayabilme potansiyeli varmış bu meretlerin. Tevekkeli değil kapalı otoparklara LPG’li araçları almıyorlar, önceleri kızardım ama yerden göğe kadar haklılarmış valla. Harbiden ama, şöyle bir durup düşününce o basınçla bagajda saatli bombayla seyahat etmek gibi bir şey. Tamam benzin de tehlikeli diyorlar ama en azından onun durup dururken depoyu patlatma gibi bir riski yok, ateş lazım ona.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Yaşar dedi ki:

  Bende tam yarın yola gidecem, korktum valla.

 2. remre dedi ki:

  Lan olm LPG deposu patlamıyor arabanın… Resmen nazar değmiş işte :) Beyaz beyaz kız gibi araba, arkadaki arabanın kem gözleri sonucunda infilak ediyor işte.. Neymiş efendim, LPG tehlikeliymiş.. Nazar tehlikeli asıl :D

 3. Furkan Özden dedi ki:

  Bazı arabalar var. Öyle bir motor sesi geliyor ki içerden ‘Aha şimdi patlayacak!’ diyorum içimden. Bu da o hesap olmuş.

 4. srp dedi ki:

  lpg’li arabalarda bakımını yaptırdıysan koontrolünü ihmal etmiyor ve kalitesine önem veriyorsan kaza yapmadığın sürece bir şeycik olmaz (:
  ayrıca ufak bir piknik tüpü patladığında bile nasıl etki yapıyor bu videodaki patlama pek datmin etmedi beni sanki başka bi durum var gibi.
  bkz

 5. Ali dedi ki:

  LPG değilde nos v.s gibi daha ufak bir şey patlamış sanki. LPG patlasa içinden yürüyerek inmeyi bırak inecek araba kalmazdı kanımca

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir