Sığınak feat. Yankı & Elçi – Son Durak


[audio:http://www.egonomik.com/mp3/g-flow/Siginak-feat-Yanki-Elci-Son-Durak.mp3]
Banner tasarlarken çalma listemde tesadüf eseri çalmaya başlayan ve bir an duraksamama sebep olan bu şarkıyı bilmem kaç yılında Manisa’da yapmıştık. İzmir’li rap grubu Sığınak ile (hala dururlar mı bilmem) beraber eski grup arkadaşım Ahmet’in (Elçi) Manisa’daki evinde oturmuş öyle söz yazıyorduk… Detone okunmuş nakarattan sonra “yankılann” diye giriyorum :)

Ah be, şimdi şu kareye bakınca içimden bir şeyler koptu gitti, güzel zamanlardı. Şimdi bizim çocuklar nerelerde neler yapıyorlardır kim bilir… Ulaşır mı bilmem ama yine de benden hepsine selamlar, sevgiler.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

9 Yorum

 1. zac_i_e dedi ki:

  rap sevmiyorum nedense :D :D :D

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Ama ben rap’le konuştum, o seni pek seviyomuş zekai :)

 3. zac_i_e dedi ki:

  platonik takılsın :D

 4. Sofistick dedi ki:

  duygulandım :(

 5. HOTCHE dedi ki:

  Vay bee.. raportaj.com zamanları.. Canercazımın ilk gördüğüm ve seçmeye çalıştığım resimleri.. Bu Oflaz, Bu aamet, bu caner ama bunu bilmiyom,  Diye baktığım, Tanışmadan sevilesi insan :)

  “Her Düş bende bi gülüş yarattı” cümlesine yıllardır takılmışımdır.. Bi insan nasıl böyle bi cümle düşünebilir diye hala her dinleyişimde hayran kaldığım yıllardır sıkılmadığım süpersonik şarkı..   

  Sir MC-Duygusal Ergen’le ünlü oldu coştu taştı.. Şu ara yeni bi klip çekti, 9 Canlı diye mtv’de dream tv’de falan yayınlanıyor.. Aynı tiple duruyo hiç değişmemiş ve hala aynı pozları veriyo :)
  Biraz Narsist bi şarkı ama yinede alt yapı olarak çok başarılı.. insanın oynayası geliyor..

 6. Yigit dedi ki:

  Sevdim caner, ara ara dinliyorum :>

 7. Semih Balcı dedi ki:

  öyle sıradan bi arama yaparken geldim bu sayfaya , ELÇİ (Ahmet) kendisi rap müziği bırakmış ve manisa demirci meslekyüksekokulunda öğretmenlik yapmaktadır.kendisiyle uzun uzadıya sohbet etmiş ve türkçe rap tarihinin, partilerinin, organizasyonların çoook fena muhabbetin altını üstüne getirmiş bulunmaktayım. Ha bu arada OFLAZ mekanın cennet olsun.

 8. remre dedi ki:

  Özlemişim bea!

 9. remre dedi ki:

  link çalışmıyor ama…

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.