Silikon Vadisi sizleri 9995$ ödüllü tasarım yarışmasına çağırıyor


Silikon Vadisi merkezli uluslararası sanatçı platformu Talenthouse tarafından gönderilen bir basın bültenini paylaşmak istiyorum:

Current Motor Tasarım Yarışması Basın Bülteni
Çevre dostu, tamamen kişiye özgü tasarımı ile herkesin favorisi olan elektrikli ‘scooterCurrent Motor, tüm sanatçıları Earth Day (Dünya Günü)’den esinlenerek yaratıcılıklarını ortaya çıkardıkları özgün tasarımları göndermeye davet ediyor.

Kazanan bir kişinin tasarımı, Rio de Janeiro’da gerçekleşek Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma ve Dünya Zirvesi Toplantısı Rio+20’de duyurulacak ve Earth Day kutlaması için özel üretilecek bir Current Motor Super Scooter’ın üzerinde yerini alacak.

Buna ek olarak, kazanan kişi ayrıca şunları elde edecek:

  • 9995 Dolar para ödülü
  • Tasarımının, Current Motor ve Dell sosyal medya kanallarında gösterilmesi ile global tanınmışlık
  • Bir adet Dell XPS 13 UltrabookTM
  • Current Motor websitesinde satılacak olan her Super Scooter tasarımı için 50 dolar (usd) telif ücreti

İlgilenen sanatçılar Türkçe dil desteği olan Talenthouse internet sitesinden 12 Nisan 2012 tarihine kadar yarışmaya katılabilirler. Yarışma sayfasına doğrudan ulaşmak için bu adresi kullanabilirsiniz: http://tlnt.at/H6qmsi

Current Motor Hakkında
Current Motor elektrikli Super Scooter’ları Amerika için Michigan’da üretmektedir. Üretilen scooterlar benzin kullanmamakta, emisyon üretmemekte ve herhangi bir bakım güçlüğü yaratmamaktadır. Dijital panelimiz tüm gerekli ekipmanları, GPS’i ve DELL’in donanımı ile kuvvetlendirilmiş scooter uygulamalarını sunmaktadır. Akıllı telefon uygulamaları ile uzaktan bateriyi şarj edebilir, yolculuklarınızı planlayabilir ve karbon miktarını ölçebilirsiniz. Super Scooter’larımız, 65mph ve üstüne kadar çıkmakta, 50 mile kadar değişen bir ölçekte gitmekte, mil başına 1 penny tüketmekte ve standart 110 V priz ile şarj edilmektedir. Super Scooter’lar müşteriye özgü aksesuarlarla süslenebilmektedir. Current Motor, BELLE Capital ve Michigan eyaleti tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla bilgi için: currentmotor.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

9 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir