Sınırsız ve ücretsiz ilan sitesi: ikinciel.com

İlan vermek isteyen ancak satacak başka şeyleri olan internet kullanıcılarının diledikleri kategoride sınırsız ilan verebilecekleri ikinciel.com ücretsiz bir ilan sitesidir.

İlan sahiplerinin ürünlerini satmak için kolaylıkla alıcı bulabildikleri sitede emlaktan arabaya, yedek parçadan giyime kadar hemen her kategoride ilan vermek mümkün.

İkinci el ilanlarının yanı sıra sıfır ilanların da yer aldığı ikinciel.com’da ayrıca emlakçılar ve otomobil galericileri mağaza açabiliyor. Bireysel kullanıcılar ise sahibinden ilanlar verebiliyor.

Ücretsiz üyelik sistemiyle üye kaydı yapılabilen sitede ilan sahipleri, ilanlarını kolayca güncelleyebildikleri gibi aynı zamanda günün ilanları arasında yayınlanmasını sağlayabiliyor.

Haftalık ziyaret raporlarını grafikler halinde gösteren ikinciel.com, bu sayede ilan sahiplerinin verdikleri ilanların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini rahat bir şekilde öğrenebiliyor.

İlanları ana sayfaya koyarak yüzbinlerce kullanıcıya ulaşılmasını da sağlayan ikinciel.com‘da sınırsız ve ücretsiz ilan vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.