Şişme bota saldıran korkunç köpekbalığı

Jaws filmini özellikle seksenli – doksanlı yılların çocukları iyi bilirler. Bu film şahsen bir çok gece kabuslar görmeme, kan ter içinde tırsarak uyanmama neden olmuştur. Filmin gaddar esas oğlanı olan köpekbalığı amcamız intikam peşinde koşan ve abartılı derecede zeki bir hayvan evladıydı. Şimdi bu videoyu izleyince bir an için “Lan acaba?” dedim. Bu da acaba Jaws gibi zeki olduğu için mi böyle şişme botu patlatıp üzerindekileri afiyetle yemeye çalışıyor yoksa önüne çıkan ilk şeye hunharca saldıran dingil bir hayvanat mı. Neyse her iki şekilde de o botun üzerinde olmak istemezdim, çocukluk korkularımı hatırladım resmen.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Vallaha ben Jaws filminden hiç etkilenmemiştim aslında denize girmeyi hiç sevmediğimden ve hiç girmemeyi tercih ettiğimden; — denize mi giriyorum ki köpekbalığı göreceğim hahaha– gibi düşünüp köpekbalıklarından hiç korkmadım da.. Ya da pirana balıklarından.. Tarkan filmlerinden birinde ahtapot vardı birtane büyükçe o şerefsizin yüzünden ahtapot bana ürkütücü geliyor açıkçası.. Hem köpekler insanlarla iyi anlaşırken iki avuç mama verdiğinde sadakatle bağlanırken neden denizde yaşayan köpekler için de sadakat olgusu işlenmiyor ona çok şaşırıyorum.. Köpekbalığına çubuğu gösterip atsak getirmez mi mesela..? Tasma taksak böyle havuzlara falan götürsek onu hani köpekleri parka götürürler ya onun gibi..

  2. ayti fatih dedi ki:

    Off yaa işte mükemmel kesin orada dişi kalmıştır ve hep istediğim şey olmuştur köpek balığı dişi ve güzel bir yakınlaşma :)
    keşke orada olsam bir gün dalacağım köpek balıklarıyla :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir