Site site icon aramayın, Iconfinder kullanın


Iconfinder.com hemen her tasarımımda mutalaka başvurduğum güzide ikon kaynaklarından bir tanesi, hatta ikonların Google’ı desem yeridir.

Şayet tasarım ile ilgileniyorsanız veya arada bir de olsa şöyle transparan zeminli, 0 ila 512px ebatları arasında kaliteli bir ikon veya ikon setine ihtiyaç duyuyorsanız bu siteyi çok seveceğinizden eminim. Iconfinder’ı sevin, ben öneriyorum diye değil içten içe sevin ve mutlaka yer imlerinize ekleyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

8 Yorum

 1. Suat dedi ki:

  Çok bilindik bir site. Ayrıca birçok icon sitesine göre zayıf bile kalıyor.

 2. Murat ALABACAK dedi ki:

  http://findicons.com/
   
  Buda aynı işlevleri gören bir site iconfinder’e göre kat kat daha şahane :)

 3. Suat dedi ki:

  @Caner
  Harbiden çok iyi bir icon arama sitesi değil. Öncelikle sadece kendi veritabanında arama yapıyor. Yani onlar ne eklerse onu bulursun. Tasarım filan profesyonel ama öyle çok çeşit yok. Hep ücretsiz ikon setleri mevcut.

 4. WikiFunna dedi ki:

  Did you know that USA and Europe blocked Wikileaks? What do you think about it?  
  Hih you hear me??

 5. Mehmet dedi ki:

  Ben de iconfinder’ı sık sık kullanırım. En azından veritabanındaki ücretsiz ikonları paylaştığı için daha sonra birinin çıkıpta “bu ikon benim kardeşim” demesi ihtimali azalıyor.

 6. PSiKoMaNYaH dedi ki:

  Ya ben bu siteyi çok beğenerek kullanıyordum ama birgün masaüstümde oluşturduğum bir klasöre buradan indirdiğim ikonlardan bir kaçını klasöre ikon olarak tanıtmak istedim fakat hata verdi. O günden sonra daha da orayı kullanmadım. iconseeker kullanmaya başladım buranın da güzel bir arşivi var :) Tavsiyemdir..

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir