Site tanıtım: 320volt.com


Yayın hayatına 2006 yılında elektronik ile ilgili bir kaç proje ve sade bir tasarımla başlayan 320volt.com bugün konunun meraklısı binlerce kişinin uğrak yeri haline gelen, kendi alanındaki sayılı başvuru kaynaklarından bir tanesi konumunda.

Sitenin her pikselinde emek ve uğraş söz konusu, içerdiği makalelerin, ipuçlarının, videoların ve diğer tüm konuların büyük bir kısmı yine günlük hayatta aynı konularla ilgilenen yazarlar tarafından üretiliyor, yani gerçek anlamda özgün bir içerikten bahsediyoruz. Her gün ortalama 6.000 – 7.000 farklı kişinin ziyaret ettiği sitede ses sistemi yardım dökümanlarından teknik servis ipuçlarına ve hatta microchip devre şemalarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü konuda uzman görüşlerine ulaşabilmeniz mümkün.

320volt.com‘um web macerası alışılmışın biraz dışında; yayın hayatına aslında farklı bir alan adıyla başlayan site bir süre sonra yaşadığı çeşitli problemler dolayısıyla hem alan adını değiştirmek zorunda kalıyor hem de tamamen farklı bir altyapıdan bugünkü hali olan WordPress ‘e geçiş yapıyor, bu açıdan bakıldığında aslında sitenin şu anki başarısını kısa bir sürede elde ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğer bir elektronik meraklısıysanız imlecinizi tarayıcınızın adres çubuğuna getirip www.320volt.com yazın ve karşınıza çıkan sitede ziyaretçiler tarafından yöneltilen soruların uzmanlar tarafından yanıtlandığı forumlara veya eğer web tasarım konularıyla ilgileniyorsanız site sahiplerinin kendi tecrübelerini paylaştıkları web bölümlerine uğramayı ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

 1. HOTCHE dedi ki:

  Allahım tam Aliye göre bi site :) Elektronik eşyaların içini dışına çıkarma, herşeyin içini açma, bozma, amaç dışı kullanma meraklılarına göre :) Deli bi site.. Ali görmesin bunu evde denemeye kalkar :D 

 2. gevv dedi ki:

  Tanıtım için teşekkürler Caner makale konusndada çok yeteneklisin :) 320volt hakkında bu kadar sade anlaşılır bir makale yazamazdım :)  bir başladımmı sonu gelmiyor uzadıkca uzuyor :D  bakalım ben nasıl bir yazı hazırlayacağım ;) :) iyi çalışmalar sevgiler saygılar

 3. Caner Öncel dedi ki:

  Ne demek rica ederim Burhan böyle kaliteli siteleri herkes tanımalı :)
  Teşekkür ederim ayrıca, sevgiler saygılar bizden ;)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir