Site tanıtım: 9gag.com


9gag.com şimdiye kadar rastladığım belki de en eğlenceli micro blog. Dünyanın dört bir tarafından ziyaretçi akınına uğrayan ve Türkçe dil desteği de bulunan site kulanıcılar tarafından paylaşılan eşsiz, özgün içeriklerle dolu. 9gag.com ‘a kayıt olduğunuzda siz.9gag.com gibi bir de subdomaine sahip oluyorsunuz ve site genelinde beğendiğiniz içeriklerle kendi ekledikleriniz takipçileriniz tarafından bu adres aracılığıyla izlenebiliyor.

Günlük resim ve videolarla coşup şen olmak istiyorsanız (ki Egonomik’te bu tarz içerikler için 9gag.com ‘a sıklıkla başvuruyor) bünyesinde hiç bir reklam barındırmayan ve maksimum kullanıcı deneyimi için oldukça sade tasarlanan bu kullanışlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Alexa sıralamasında an itibariyle dünyanın 8,987. sitesi olarak anılan 9gag.com ‘un yapımcısına ulaşmak ve kendilerini türlü sorularla taciz etmek için ray.9gag.com ile rollinegg.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz, oldukça nazik bir kimse olduğunu ve sorularınızı mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacağını söyleyebilirim.

http://www.rollinegg.com/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir