Site tanıtım: Abmp3.com


Abmp3.com aslında yabancı bir site fakat yerli-yabancı binlerce şarkıya ulaşabilme imkanı sağlıyor. Bu da yeni nesil mp3 sitelerinden biri yani kendi içerisinde hiç bir mp3 linki barındırmıyor, listelediği şarkıların hepsi zaten internet aleminde halihazırda var olan dosyalardan oluşuyor.

İşin enteresan yanı bu gibi sitelerin artık mantar gibi çoğalıyor olması. Yani adamlarda bir Müyap belası ne bileyim bilmem hangi şehrin 3. sulh mahkemesi gibi engeller yok, ellerini kollarını sallaya sallaya her türlü dosyayı paylaşıyorlar. Bize gelince; ben bile hem site kullanım sözleşmesinde bahsettiğim üzere hem de internetle ilgili düzenlemeleri sağlayan bilmem hangi yasanın bilmem kaçıncı maddesine göre benimle alakası olmayan bu siteyi tanıtırken tırsıyorum, hani birileri çıkıp ispiyonlarsa başım belaya girer diye.

Neyse azizim hayat tırsarak yaşamak için çok kısa. Öyle Limewire’ın açılışıyla yok “upgrade to pro” ile uğraşmayın, bakın adamlar mis gibi kamu hizmeti yapmış. Ben önermiyorum tabi, sevdiğiniz sanatçının albümünü alın diyorum, yazık adamlar açlık ve sefalet içinde müzik yapmaya çalışıyorlar hele Kanye West’i görseniz yüreğiniz burkulur adam 3 kliptir aynı 50 bin dolarlık güneş gözlüklerini takıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.