Site tanıtım: Bugmenot.com


Efenim “Kullanıcıyı üye olmaya zorlayan forumlar” başlıklı yazımızda bahsettiğimiz üzere, bir kere uğrayıp belki bir daha yüzüne bile bakmayacağımız forumların insanları zorla üye yapmaya çalışmaları derdinden oldukça muzdaripiz. Başkaları da bizimle aynı fikirde olacak ki “len öyle bir site yapalım ki insanlar üye olup bir daha uğramayacakları salak forumlara/sitelere ait kullanıcı adı ve şifrelerini paylaşsın, elalem de bu olaydan amme hizmeti kisvesiyle faydalansın” düşüncesi ışığında şöyle bir site hazırlamışlar.

Mantık oldukça basit; sağduyu sahibi arkadaşlar www.angutforum.com gibi sitelerde aradıkları içeriğe ulaşmak için 10 dakikalarını heba edip üye oluyorlar ve başkaları da aynı tasaları çekmesin diye kullanıcı adı ve şifrelerini bu sitede paylaşıyorlar. Bazı karaktersizler çıkıp şifreleri değiştirmedikçe veya angutforum.com konuya uyanıp sitede listelenen hesapları bloke etmedikçe insanlar tadından yenmez bir sinerjiden faydalanma şansı buluyor.

An itibariyle sitede yerli-yabancı bir çok forumun/sitenin kamu hizmetine sunulmuş kullanıcı hesapları listeleniyor. Hatta siz de elinizdeki potansiyel fake hesapları bu sitede paylaşmayı düşünürseniz, kahvede arkadaşlarınıza gönül rahatlığıyla “ben var ya insanlığa hizmet edecek eylemlerde bulunmuş adamım be, sen ne diyosun…” diyebilirsiniz.

Bu güzide hizmetten bizleri haberdar ederek gönüllerimizi şen eyleyen sevgili okurumuz Ramazan‘a on “mérci” gücünde teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir