Site Tanıtım: Haliselciman.com


Haliselciman.com özgün tasarımından yola çıkarak, alanında gayet başarılı olduğunu söyleyebileceğim, Halis Elciman isimli bir webmaster kardeşimizin blogu. Hakkında sayfasından öğrendiğim kadarıyla Pamukkale Üniversitesi Denizli MYO Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünü bitirmiş ve kişisel birikimiyle okulda öğrendiklerini internet alemi üzerinde harmanlamaya çalışıyor.

WordPress altyapılı bloguna uğrayacak olursanız dikkatinizi çekecek olan ilk şey muhtemelen tasarımı olacaktır. Kendi tasarladığı ve “Zaman” ismini verdiği gözalıcı teması bir çok profesyonel blogcuyu imrendirecek özelliklere sahip.

Sitede her şey yerli yerinde, tasarımdan içeriğe kadar bir blogda olması gereken tüm özellikler sağlanmış. Blog kavramının yapısı gereği çoğunlukla Halis’in kişisel tecrübe ve düşüncelerinin yeraldığı sitede ayrıca programcılık hakkında bilgiler, film, müzik, kitap önerileri ve çeşitli teknolojik haberlere de ulaşabilmeniz mümkün.

Halis’in blog tutmaya yeni başlayanlara örnek teşkil edebilecek özelliklere sahip ve “keşke biraz daha sık güncellenseydi” dedirten sitesine ulaşmak için imlecinizi adres çubuğuna getirip www.haliselciman.com yazmanız yeterli.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. rasit dedi ki:

    Haliselciman.com takipçilerinden birisiyim. Kendisini çok iyi bir şekilde tasvir etmişsiniz. Biraz daha sık güncellenmesi dileğimizle..

  2. Halis Elciman dedi ki:

    ben bu konuya neden teşekkür etmemişim :O çok utandım valla sağolasın Caner ya :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.