Site tanıtım: Kitapokuyoruz.com


Bu site kitapseverler için eşsiz bir kaynak. Bünyesinde barındırdığı 60.000’den fazla kitap tanıtımı ve 5.000’i aşkın üyesi ile yayın hayatına başladığı 2007 yılından bugüne kadar kitapseverlerin sayılı buluşma noktalarından biri haline gelmiş.

Eğer yeni bir kitap almayı düşünüyor ve öncelikle o kitap hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız, mutlaka kitapokuyoruz.com‘un sabit kitap tanıtım bölümüne bir göz atın, ya da o kitabı daha önce okumuş olan kullanıcıların yorumlarını inceleyin derim.

Site kullanıcı etkileşimi konusunda da çok başarılı. Dileyen kullanıcılar halihazırdaki kitaplar hakkında yorum yapabildikleri gibi, kendi okudukları veya okunmaya değer gördükleri ve sitede bulunmayan kitapları da arşive ekleyebiliyorlar, kendi yazılarını veya şiirlerini yayınlayabiliyor, bilgi yarışmalarına katılabiliyor ve bilim-kurgudan felsefeye kadar bir çok klübe katılım gösterip çeşitli etkileşimlerde bulunabiliyorlar. Hatta üyeler dilerlerse zaman zaman düzenlenen çeşitli sosyal aktivitelere de katılabiliyorlar.

Sitede yayın evleri, yazarlar, çevirmenler, en çok okunanlar, en çok satılanlar gibi kitaplar üzerine akla gelebilecek hemen her konu düşünülmüş, bu yönüyle kitapokuyoruz.com‘un ülkemizdeki sayılı kitap portallarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Şayet sıkı bir kitapsever olduğunuzu düşünüyorsanız, imlecinizi tarayıcınızın adres çubuğuna getirip www.kitapokuyoruz.com yazmak için daha fazla beklemeyin derim.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. bymfy dedi ki:

    Bir şey söyleyiyim ben iyi bir internet kullanıcısıyım ama bu sitede avatarımı / resmimi değiştiremiyorum çünkü ayarlarda böyle bir link yok yardım

  2. Ayhan dedi ki:

    bymfy kitapokuyoruz.com a login olduktan sonra sağda kullanıcı menüsü gözükür orda resim düzenle dedikten sonra resmini değiştirebilirsin.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir