Site tanıtım: Nostaljisarkilar.com


Nostaljisarkilar.com Zeki Müren’den Dalida’ya, Sezen Aksu’dan Tom Jones’a kadar hatıralarda iz bırakmış yüzlerce eser ve sanatçıların itinayla derlendiği, o unutulmayan melodilere bir kaç kolay adımda ulaşabilmenize olanak sağlayan mükemmel bir nostaljik şarkı arşivi.

Sitede dolaşırken eşinizle tanıştığınız gün kafede çalan o şarkıya rastlamanız kuvvetle muhtemel. Şayet bir çok yerde aramanıza rağmen bulamadığınız çok özel bir melodinin peşindeyseniz endişe etmeyin, çünkü bu tarz sitelerin hemen hiç birinde bulunmayan bir online destek hizmetine sahip ve bu sayede site yapımcılarından özel istekte bulunabiliyorsunuz. Tüm istekler itinayla değerlendiriliyor ve istenen şarkı %90 ihtimalle bir kaç gün sonra sitedeki yerini alıyor.

Son derece basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olmasından mı yoksa kullanıcı isteklerine büyük önem gösteren samimi duruşundan mıdır bilinmez, yeni bir site sayılabilecek olmasına rağmen Facebook sayfasında şimdiden binlerce hayran edinmiş durumda.

İster bir nostalji bağımlısı olun, ister ara sıra maziye yolculuk etmekten hoşlanan biri, Nostaljisarkilar.com‘da mutlaka kendinize göre bir şeyler bulacaksınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. cemal çebi dedi ki:

    gercekten hos bir site.

  2. Tam adrese teslim bir öneri :) Teşekkürler

  3. Mehmet ERDOGAN dedi ki:

    ilham aldığım bir site diyebilirim

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.