Site tanıtım: Stagevu.com


Stagevu şimdiye kadar tanıştığım en şahane ve kaprissiz video sitelerinden biri. Olay kaliteli ve kesintisiz video (film) izlemek ise bu site biçilmiş kaftan. Ortalama 700-800 MB’lık bir DivX filmi bağlantı hızınıza bağlı olarak sanki offline çalışıyormuş gibi kesintisizce izleyebiliyor veya dilerseniz yine tek bir link aracılığıyla bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Kaprissiz diyorum çünkü film izlemek veya indirmek için üye olmak ya da sinir bozucu bekleme sürelerine tahammül etmek zorunda değilsiniz, hatta indirme işlemleri için Flashget gibi download manager programlarına da müsade ediliyor. Her açıdan aliyül âlâ bir amme hizmeti yani.

Türk Telekom “internetin kötüye kullanımını engellemek” bahanesiyle zaten zar zor kullandığımız şu interneti sınırlandırmak için canla başla mücadele ededursun, elin oğlu kendini geliştirdikçe geliştiriyor arkadaş.

Neyse esas konuya gelecek olursak; bu site çok kaka bir site, eminim işini her zaman hakkıyla yapan sevgili Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı‘mız bu konuya da ivedilikle eğilecektir. O zamana kadar, yani site erişime engelleninceye kadar “vay terbiyesizler, demek filmleri, muvileri böyle indirtiyorlarmış” şeklinde fikir sahibi olmak için şöyle buyurabilirsiniz: www.stagevu.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. rufack dedi ki:

    Yakında bu  da gider benden söylemesi..

  2. Karabulut dedi ki:

    Gerçekten güzel site.Özellikle animation ve music kategorisi hoşuma gitti.Güzel keşif ;) Umarım bu şekilde ayakta kalır.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.