Sizi ciddiyete davet ediyorum!

loser-aptalPeki ya siz beni nereye davet ediyorsunuz? Saçma mı oldu? Öyle düşünüyorsanız şöyle söyleyeyim: ne güzel sitem var benim istediğimi yazıyorum, çiziyorum, eğleniyorum, istediğim gibi at koşturuyorum oh ohh, yıllık ufak bir ücret karşılığında elde edilebilecek en güzel zevk lan bu. Ben şimdi buraya “kıymalı teveccüh musakkası” yazsam kimse çıkıp bana “ne biçim şeyler yazıyosun kardeşim manyak mısın sen?” diyemez. Hani deme teşebbüsünde bulunsa bile ben izin vermediğim sürece o deyiş bu alanda yer almaz. Biraz abartsam ve ortaya şöyle dumanı üstünde bir dışkı resmi koysam ondan sonra da millet “anaa Caner sitenin içine z.çmış!” dese hiiç umrumda olmaz, Türk Telekominikasyon İletişim Başkanlığı gelse o resmi ordan kaldırmam. Yani şu an karşında bulunan 17, 19 veya 21 inç olması muhtemel alan benim! 

Olay nedir?
Olay şudur arkadaş; zaman zaman (şu an olduğu gibi) hayatın hiç bir alanında adam gibi başarılı olamadığı ve yaşam boyu acılar içerisinde kıvranıp çaresizlik içerisinde öleceği hissine kapılan ben böyle angutça bir yolla egomu tatmin ediyorum, etmek zorundayım yoksa acıma acı katılır, ruhum daralır.

Rock’n Coke’a gitmek istemek ve gidememek
Hani ben Rock’n Coke’a gidecektim? Niye gidemedimki? Gerçi Cartel’i izledim yutupta adamlar yaşlanmış artık performans bitmiş, iyi söyleyememişler…

Tatile gitmek istemek ve gidememek
Bu yaz şöyle alıp başımı yazlık bi tatil mekanına gidecektim. Deniz kumsal güneş üçlemesi olmasada ne bileyim kuş cennetine doğru direksiyon sallayacaktım. (Otobüste… Arka koltukta… Cep telefonu oyununda. Arabam yok ulan benim!) Niye gidemedim?

Kredi kartı borçlarından kurtulmak istemek ve kurtulamamak
Yahu hani ben artık icralık olmuş olması muhtemel, toplamda 2.5 milyara yakın borcu bulunan bonus ve asya dıt kart borçlarımı ödeyip kartları makasla kesecektim? Niye kesemedim?

Koşmak yoluyla zayıflamak istemek ve yapamamak
3 haneli rakamlarla ifade edilen kilolara ulaştığım günden beri (110, ama boy da var: 1.90) her gün sabah sahile çıkıp koşmak dolayısıyla kilo vermek fikrine sahip olmama rağmen neden bir gün olsun çıkıp koşamadım?

Çok zengin olmak istemek fakat olamamak
Neden çok zengin olamadım hala ben? Hani 25 yaşında yüz binlik araba nerde? Yakarım valla bu gezegeni! Ey dünya sana 3 yıl daha veriyorum dahası kurtarmaz, eğer üç sene içerisinde zengin olmazsam insan neslini katletme planları yapmaya başlayacam!

Formül açık:
if($yıl == “2012”) {
 if(“caner” == “ÇOK ZENGİN”) {  $insanlık = “ÇOK MUTLU”  } 
 else  {  die(); die(); diee(); dieeee();  }
}

Aha! 2012! Vay dünya düzeni vaaay, demek 2012 ha?!.. Bittin sen insanlık bittin!

Askere gitmek istememek, hiç ama hiç istememek
Devlet baba bi güzellik yap şu kuluna da muaf eyle askerlikten n’olur. Antimilitarist olduğum kadar kartlaşmış bir bireyim hem, ben mi kurtaracam vatanı? Hayır şeytan diyo ki git vicdani redci ol ama askeriye bu seferde “halkı askerden soğutmak” diye dava açıp ağzına zçıyo, tırsarım ben…

Ne yapmak ben, ne yapmak?
Ne yapayım ulan acaip bunaldım hee!.. 

Floryadaki perdeci kadın bu not sana; 1 milyarı çok gördün ya web sitesi için Allah seni davul etsin. Sen kaç para veriyosun o dükkanın kirasına? Aslında büyük ihtimal mülkiyeti sizindir. Git sana üçyüze beşyüze web sitesi adıyla bi ucuz etin yahnisini yedirsinler de ondan sonra bana gelip de “üç ay oldu google da çıkamadık bis, kaç para verek sana da bizi üste çıkar?” diye…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

5 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir