Sizi yeni canavarımla tanıştırayım: Logitech Wireless Mouse G700


Efenim daha önce de sözünü ettiğim üzere mouse seven bir insanım. Yıllardır doğru mausu arıyorum. Evet, çoğu kimse doğru insanı arar, benim de olayım bu. Bu uğurda bir çok kez hayal kırıklığına uğramışlığım, kalbimin kırılmışlığı var. Ergonomik tasarımına, hassaslığına vurulduğum ve tam “İşte bu! Sonunda buldum” dediğim mausların beni her yüzeyde çalışmamak, aşırı pil tüketmek gibi sorunlarla başbaşa bıraktığı zor dönemlerden geçtim. Doğru mausun varlığına olan inancım her geçen gün daha da azalmaya başladı.

Derken çok sevdiğim bir abim bana doğum günümde bu aleti hediye etti. Öyle bir sevindim ki anlatamam. Gecelerime güneş doğdu, umutlarım yeniden yeşermeye başladı.

5700 DPI’lık mausumuzun adı Logitech Wireless Gaming Mouse G700, isminden de anlaşılabileceği üzere bir çok alışveriş sitesinin ürün listeleme kısmında “Fiyat: Pahalıdan Ucuza” dediğinizde ilk karşınıza çıkacak olanlardan. Yani baştan söylüyorum çok pahalı, o yüzden “kaç paraymışkine?” deyip fiyat araştırması yapma zahmetinde bulunmayın.

Görünüşü, ele oturuşu felan çok hoş. Üzerinde bir sürü tuş var. Her birine bir kere tıklayacak olsanız siz ilk tıkladığınız tuşa dönene kadar bakkala yolladığınız kardeşiniz geri dönmüş olur. Her birine ayrı profiller, farklı fonksiyonlar atamak için oturup adam akıllı mesai harcamanız gerek. Bir zahmet ekrana tükürerekten “tü tü Maşallah” deyin ki nazar değmesin. Allah her maus severe bundan bir tane nasip eylesin.

Detaylı olarak incelemek içün:
http://www.logitech.com/tr-tr/mice-pointers/mice/devices/7244

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

17 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir