Sizin ofisinizin altına bando geliyor mu?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bando Ekibine burdan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Cuma günlerimize renk katıyor, iş stresinden biraz olsun kurtulmamızı sağlıyorlar.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

9 Yorum

 1. ahmettatar dedi ki:

  Caner bizim sokağa bando gelmiyor ama arasıra daha doğrusu geçen yıl her hafta 1 er kez gözleri görmeyen bir piyanist şantör ve sanırım eşi olan bir bayan gelirdi.. Senin teşekkür ettiğin bando gürültüsüne ben tahammül edemezdim sanırım yoldan geçen havalı kornalı minibüslere bile deli oluyorum iş konsantrasyonumu darmadağın ediyorlar, yoldan geçerken bağıra bağıra konuşanlara yahut bizim mağazanın önünde park halinde dedikodu yapan teyzelere deli oluyorum gürültülerinden hesap kitap birbirine giriyor.. Gelip davul çalacaklar sokakta gebertirim vallaha bütün bando elemanları elimden alamaz o davulcuyu kafasında parçalarım yeminle o davulu tokmağınıda biyerine saplarım vallahi.. Teşekkür falan etme sende yüz verme bunlara Zeytinburnu Belediyesi duyacak bizde yapalım falan diyecek sen sebep oldun diye senide paylamayayım sonra bak..:)) Bizim mahallenin dört yanında camiler var bet sesli herifler çıkıp ezan okuyorlar onlara, hurdacılar bağırıyor, zabıta bağırıyor, polis bağırıyor, veletin biri zile basmak yerine anneeeeeeeee diye yukarıya doğru bağırıyor, bir yandan da köpekler havlıyor ben tüm bunlara bile deli oluyorum sen gürültü yapılmasına nasıl teşvik edersin insanları Caner..?? Tehlikeli sularda yüzüyorsun bak yapma bunu..:) Allah göstermesin ya böyle bir aktiviteyi bana istemem kardeşim renk menk siyahta bir renk gride bir renk renksiz olan bir renk yokki sonuçta dimi ben halimden memnunum yani istemem bando neyim eksik olsun daha iyi..

  • Caner Öncel dedi ki:

   Adamlar haftada bir geliyorlar, bakma telefondan çektim gürültülü çıktı ama gerçekten çok güzel oluyor.

   Söylediklerinin bazılarına katılıyorum, hemen ofisin altında bir de simitçi var (kendisiyle ilgili düşüncelerimi bilaire yazacağım) adamdan nefret ediyorum, günün her saati “sıcak sıcaak el yakıyoo” diye bağırır mı bir insan? Onun yüzünden konsantre olamıyorum.

   Belediye’ye şikayet ettim “ilgileneceğiz” dediler, ilgilenmezlerse muhtemelen aşağı inip ağzını burnunu kıracağım.

 2. ahmettatar dedi ki:

  Bizimde simitçi var o da Can siiiiiiimiiiit diye bağırıyor.. Sonra biraz durup Yanıııııııııyooooooooo diye bağırıyor bende o bağırırken içimden senin an… biiiiiiiiiip.. sayıyordum öyle rahatlıyordum ama sonra gittim simit aldım bir kaç kez sonra söyledim abi bağırma öyle ben de durduk yere kulağını çınlatıyorum dedim anlamadı başta gülümsedi ama sonra daha az bağırır oldu.. Birtek o piyanist şantöre kızamıyordum ben de bilgisayardan çalan müziği kısıp onu dinliyordum vallahi Nikah masasına oturdun işte… bir güzel söylerdi ki ama gelmiyor 4-5 aydır.. Ne oldu ki acaba.. Bence kırma ağzını burnunu ama git bir uyar istersen niye öyle çok bağırıyorsun ki diye sor.. Hakkaten niye bağırır bunlar ya gezerek simit satanın bağırmasını anlarımda sokağa tezgah açıp satan niye bağırır..

 3. Çağrı Mustafa ALKAN dedi ki:

  Ya Caner, bir de çeşitli hayvan kostümleri ile çalanlar var. Onlar hakkında bilgin var mı?

 4. Çağrı Mustafa ALKAN dedi ki:

  Onlar da İzmit’te çalıyorlardı. Acayip hoşuma gitti, onunçün dediydim :)

 5. Mehmet Demiray dedi ki:

  Her tür müzik çalar o bando :) Romanından arabeskine TSM’sinden Mehterine kadar… Bu arada işyerini deşifre ettim Caner abi :)

 6. blackdragon dedi ki:

  Abi ben burada hemen işe başlıyorum,çaycılık da olsa yaparım be abi.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir