Şizofrenik Efes Pilsen reklamı


Benim evime iç cebinde bira taşıyan, sessiz sessiz konuşan böyle bir tip gelse, bir de üstüne “bu soğukta bakkala gidip üşümeyin diye” gibi bir naiflik örneği sergilese yemin ederim psikopat olduğundan şüphelenirim. Yüzüne güler, bulduğum ilk fırsatta kafasına sert bir cisimle vurarak bayıltırım, polis uğraşsın.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. ahmettatar dedi ki:

  Eski reklamlar başkaymış ya direkt algıya hitap edecek şekilde tasarlanmışlar bir tane resim vardı gazeteye reklam vermiş galiba Halk Bakkaliyesi ve Mahdumları diye biri.. Bir kız bir de erkek bir bankta oturmuşlar.. Altta yazı var onu etkilemeke için ne diller döktü ne kadar uğraştı oysa Halk Bakkaliyesinden yarım kilo yeşil mercimek alsa yeterdi… gibi birşeyler yazıyordu komikti yani bulabilirsem link vereyim şahanedir..

 2. Caner Öncel dedi ki:

  Valla Ahmet aslında şöyle eski reklamlar başlıklı bi kategori açmayı bile düşünüyorum, az biraz bakındım da bu konuda oldukça verimli bi geçmişimiz varmış hani :)

 3. ahmettatar dedi ki:

  Bence de iş yapar bir ara mercedes firmasının mıydı yoksa imar bankasının mıydı ilginç bir reklamı vardı interstar teleon’un ilk zamanları hatırlarsın sen.. Bir de çalıştığım yer eskiden auer yetkili satıcısıymış bir reklam cdsi hazırlamışlar eski reklamları hep toplamışlar neler neler var da şimdi bile sansür yer diye youtube a falan koymadım.. Bi kategori çıkar Caner açta eğlenelim cümbür cemaat..:)

 4. ahmettatar dedi ki:

  Caner şimdi böyle reklam falan konuştuk yanda da yeni medya düzeni yazıyor ya bilet satışı var kafamda tuhaf imgelemler oluştu ya.. Sen kendini bir basın çalışanı olarak görüyormusun acaba bazen hani haber ajansı çalışanı, savaş muhabiri falan gibi değil de köşe yazarı ne bilem bir derginin sahibi gibi falan.. Bence blog yazarları gazeteci gibiler artık öyle siteler var ki yayın editörleri birsürü yazarları falan şimdi yanda da yeni medya düzeni diye yazınca adamlar buna benzer şeylerden bahsedecekler gibi geldi sence neden bahsedecekler acaba o konferansta ben ilkine katılamamıştım da işlerim vardı..:))

 5. Umut dedi ki:

  Bu reklamdaki adam, bu devirde de normal karşılanmazken, o zamanlar birisi böyle bir şey yapsa, adamı ıslak odunla evine kadar kovalarlar :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir