Son zamanlarda…

ucurumun-ucundaSon zamanlarda pek yazasım yok, fazla detaya girmiyorum, aslında geçiştiriyorum da denebilir. Şu sıralar bir takım hukuki salaklıklarla uğraşıyorum o yüzden biraz canım sıkkın, anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. İnşallah yakın zamanda sıkıntıları atlatıp eski neşeme kavuşacağım, o zaman egonomikliğe tam gaz devam.

Aslında tam bu aralar için bazı planlarım vardı, bu planlardan beni en çok heyecanlandıranı yeni bir yarışma fikriydi fakat bu fikir bir süre daha beklemek zorunda kalacak sanırım çünkü şu an için böyle bir olaya ne ruhen ne de fiziksel olarak enerji ayırabileceğimi sanmıyorum. Hatta böyle “enerji ayırabileceğimi sanmıyorum” gibi salak ağızlar yaptığıma göre ciddi ciddi bunalmışım ben, evet.

Özlüyorum da bir üniversite yıllarımı özlüyorum. Başlarda ciddi anlamda okuyordum da sonradan sonradan iş tamamen gençlik macerasına dönüşmüştü. Abartılı yurt şakaları, fırında poşet tavuk kızartmalar, konserler, şarkı kayıtları, birlikte geçirdiğimiz her türlü an… Kaybettiğim arkadaşlarımı özlüyorum ya…

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir