Sothink Video Converter ile video formatlarını kolayca dönüştürün


Video formatlarını birbirine dönüştürmek, uzun videoları kırpmak veya mobil cihazlara uyumlu hale getirmek hala çoğumuz için büyük bir problem. Bu gibi işler için üretilen yazılımların çoğu ya çok karışık, ya tüm ihtiyaçlarımızı karşılamaya yetecek kadar yetenekli değil ya da malum uçuk fiyatlara satılıyor.

Bu noktada sizlere ücretsiz versiyonuyla dahi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm temel dönüştürme işlemlerini sorunsuz biçimde ve zorlanmadan yapabileceğiniz, HD video işleme gibi profesyonel işlemler için ise sadece $24.95 karşılığı pro versiyona geçebileceğiniz maharetli video dönüştürme programı Sothink Video Converter‘dan bahsedeceğim.

Gayet basit bir arayüze sahip olan kullanıcı dostu bu program sayesinde bilgisayarınızdaki videoları hangi formatta olursa olsun kolayca farklı bir formata dönüştürebilir; kesebilir, zoom yapabilir, boyut, codec, frame hızı gibi özelliklerini bir kaç ufak dokunuşla saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz. Üzerinde değişiklik yaptığınız videoları Sony Playstation, MP3-MP4 oynatıcılar ve PDA’lar gibi cihazlarınıza uyumlu biçimde transfer edip dilediğiniz zaman izlemek üzere yanınızda taşıyabilir veya Youtube gibi video paylaşım sitelerinde paylaşmak üzere kaydedebilirsiniz.

Programın desteklediği / dönüştürebildiği formatlar:
AVI, MP4, FLV, ASF, WMV, MKV, MOV, MPEG, H.264, RM, 3GP, M2TS, MP3, WMA, AAC, OGG, WAV, YouTube, CD/VCD/SVCD/DVD

Sothink Video Converter hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz versiyonunu indirip hemen kullanmaya başlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.sothinkmedia.com/video-converter/

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

5 Yorum

 1. Muhammet dedi ki:

  total video converter en iyisi caner :) iki kodla full sürüm oluveriyo kerata :D bunu kullanmadım ama kullandıklarımın arasında en hızlı ve güzel çeviren “total video converter”

 2. Bilgehan dedi ki:

  Total video converter’la örneğin mp4 den avi ye çevirince dosyanın boyutu çok büyüyor. Büyümesin hemen hemen aynı boyutlarda olsun dediğinde de kalite çok düşüyor. Bunda durum ne acaba?

 3. Caner Öncel dedi ki:

  AVI formatına çevirdiğin hemen hemen tüm videoların boyutu büyür.

 4. Mehmet dedi ki:

  ücretsiz dönüştürücü isteyenlere freemake ve hamster‘ı önerebilirim ücretlilerden bi farkı yok benim kullandığım kadarıyla. helal helal kullanmak varken üçkağıtçılığın ne lüzumu var… pehh

 5. Mustafa dedi ki:

  Xilisoft Video Converter Ultimate üstüne tanımam. NVIDIA CUDA ve AMD APP sayesinde işlemciniz kaç çekirdekliyse artık çatır çatır nimetinden faydalanıyorsunuz. Hız ve zamandan tasarruf :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.