Source Code (Yaşam Şifresi) Fragmanı


Nasıl olmuşsa bu film bu zamana kadar benim dikkatimden kaçmış. Oysa konusuyla, oyuncusuyla tam olarak benim için çekilmiş. En kısa zamanda izlemeliyim.

Bir banliyö treninde yaşanan patlamaya şahit olan birinin vücudunda uyanarak patlamaya sebep olan kişinin kimliğini tesbit etmeye çalışmasını konu alan bir bilim-kurgu hikayesi.

Hatalı anlatımın sahibi: Sinemalar.com

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

2 Yorum

  1. ahmettatar dedi ki:

    Sırf senin hatırın için seyretmiştim bu filmi ama pek beğenmedim Caner nedense donukluk vardı bir yerlerde.. Ama o tesisteki kız var ya hani mikrofonla o çocukla konuşan kız çok delikanlı kızmış valla onun sonunu merak ediyorum ceza falan aldımı acaba diye.. Bu başroldeki arkadaş Pers Prensinde oynayan adamdı öyle değil mi bence saçını kestirmeseydi ve o saça uygun roller seçseydi daha iyi olurdu.. Trendeyken yanındaki kızda Kartal Göz’de, Constantin’de rol alan kızdı öyle değil mi bence en berbat oyunculuğunu bu filmde sergilemiş.. Anlamsız, abartılı tepkiler veriyor mimikleri çok abartılı bence.. Ama gülünce de öyle bir güzel görünüyorki ya boşver abatsın bu diyesin geliyor valla..:)

  2. gürhan dedi ki:

    Filmde bir mantıksızlık var (ya da ben öyle olduğunu düşünüyorum). Eleman bombacıyı trendeki insanlar arasından arayıp duruyor uzunca bir süre. Yahu bu adam mal mı patlatacağı trende yolculuk etmeye devam etsin. Bu düşünce aklıma gelene kadar film idare ederdi ama sonra sarmadı :)

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.