Sporda başarıyı yakalamak için: Optimum Creatine

Sportif faaliyetler esnasında başarıyı yakalamak kimi zaman zor ve meşakkatli bir süreç gerektirir. Bu gibi durumlarda sabır ise en çok ihtiyaç duyulacak şeydir. Eğer kilo verme veya vücut geliştirme amacıyla spor yapıyorsanız her şeyden önce sabırlı olmanız gerekecektir.

Şehir hayatının getirmiş olduğu stres ile alınan fazla kilolar, bir çok sağlık problemini de beraberinde getiriyor. Bu sağlık problemlerinden kurtulmak, var olan şartları daha da iyiye götürmek için yapılacak düzenli spor ise sizi oldukça rahatlatacaktır. Spor yaparken insanın ihtiyaç duyduğu enerji ve vücudun ihtiyacı olan maddeler günlük yeme içme alışkanlıklarıyla alınabiliyor. Bununla birlikte bazı besin takviyeleri de sporcular tarafından tercih sebebi olabiliyor. Bu besin takviyeleri vücudun spor öncesi veya sonrasında ki ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik olarak kullanılıyor. Vücuda enerji veren besin gıdaları hem daha fazla efor harcamaya hem daha fazla kalori yakmaya olanak tanıyor. Yakılan kalorilerin yağdan gitmesi ise dikkat edilecek en önemli husus olarak göze çarpıyor. Yağsız kat kütleleri ise bu sürecin arkasında gelecek durum. Her insanın hayali olan vücudunu şekle sokma isteği, yapılabilecek sportif faaliyetler ile mümkün olacaktır. Yapılacak çalışmalar ile birlikte maksimum verimi alabilmek, tamamen sizin elinizde olacak. Bu süreç içerisinde yaşanabilecek kas gelişimlerini takip etmek bir takım takviye besinlerden faydalanabilirsiniz. Optimum Creatine bunlardan yalnızca bir tanesidir. Her serviste 5 gram saf Kreatin Monohidrat sunan bu ürün, diğer kreatin ürünlere nazaran daha hoş bir aroma bırakacaktır. Maksimum performans alabileceğiniz, aynı zaman da kas kütlelerini destekleyici olan bu ürün özel solüsyonu ile size sunulacak, dibe çökmeyen yapısı ve aroması ile eşsiz bir deneyime ilk adımı atmanızı sağlayacaktır. Katkı maddesi içermeyen bu ürün, gücü ve dayanıklılığı simgeler. Fitness ve vücut geliştirme gibi spor dallarında ortaya çıkacak güç ve dayanıklılık, sizi başarıya götürecektir. Özellikle spor anlamında kreatin formları sıklıkla kullanılmaktadır.

Kreatin Nedir?

Kreatin Monohidrat, kreatin molekülüne su molekülü bağlanmasıyla elde edilen formlara verilen isimdir. Bilimsel çalışmaların yanı sıra spor ve fitness alanında en çok kullanılan ürünlerdir. Suda iyi şekilde çözümlenebilen bu ürünler, özellikle kas gelişimlerine destek olan ekstra gıda takviyeleri olarak bilinir. Yine monohidrat Kreatin kreapure içerikli ürünler arasında dünyadaki en saf kreatin olarak kabul edilmektedir.

Kullanımı

Birleşik Devletlerde FDA (Food And Drug Administration) bu ürünün kullanımına yönelik bir takım deklarasyon yayınlamıştır. Günlük 3 gram kreatin tüketiminin kısa süreli ve yüksek şiddetli egzersizlerde yani salon sporları, vücut geliştirme ve fitness gibi dallarda sporcunun performansını geliştiriyor. Bu ürünlerin 30-90 gram arasında alınması ön görülüyor. Karbonhidratlar tarafından tetiklenen insülin artışı kretain ile kan dolaşımına karışıyor ve kaslara geçmesine yardımcı oluyor. Yine fiziksel aktivite sonrasında kasları koruyucu özelliğinden ötürü antrenman sonrasında kullanılması sıklıkla vurgulanıyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu ürünü kullanırken bazı dikkat edilmesi gereken hususları da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ürün, böbrek rahatsızlıklarında mutlaka doktor kontrolüyle kullanılmalı. Sıvı tüketimini artırmak, her zaman yeterli miktarda su içtiğinize dikkat etmeli, hassas bireyseniz sindirim problemlerini göz önünde bulundurmalısınız. Bunun yanı sıra karaciğer enzimlerini de artırabilme riskine karşı doktor kontrolüyle kullanım doğru bir tercih olacaktır.

Ürünü Nereden Temin Edebilirim?

Ürünü temin etmek son derece kolaydır. Uzun yıllardır hizmet sunun Fitbull, hem garantili hem hazır stok seçenekleriyle bu ürünü size ulaştırıyor. Fitbull ile alacağınız ürünler aynı zaman da ihracat garantili ürünler olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.