Su kaçağı tespit ve dinleme cihazı

Profesyonel akustik dinleme cihazı ile beton içindeki su borusunun sızıntı yapan yerini dinleyerek noktasal tespit yapar. Çok hassas su sızıntı sesini binlerce kez yükseltir filtreler ve kulaklıktan kaçak sesini duymamızı sağlar. Akustik yüksek güçlü ses toplama özelliğine sahip olan cihaz elektronik akustik filtreleme özelliği ile daha hassas noktasal tespit yapmanızı sağlar. Kırmadan dökmeden Banyo, tuvalet, mutfak, yer, duvar gibi zeminlerde rahatlıkla tespit yapar.

Damlama kaçakları tespit eder (basınç pompası kullanarak) Dış gürültülü sesleri filtreler yüzey probun temas ettiği yüzeydeki sesleri daha hassas dinlemenizi sağlar. Kaliteli (110dB) kulaklığı ile sesleri daha iyi duymanızı sağlar. Japon teknolojisi kullanılarak üretilen bu cihaz daha hassas ve daha iyi sonuç vermektedir. Cihazı kullanmak gayet kolaydır tek düğme ile ayar gerektirmeden çalıştırarak kullanabilirsiniz. Cihazın 2 yıl garantisi vardır yedek parçası piyasada bol bulunur. Kaliteli bataryası ile tek şarj ile 150 saat çalışabilirsiniz. Cihazla 60cm derinliğe kadar kaçak seslerini duyabilirsiniz (4-12 bar arası) Cihazın canlı kullanımı ve canlı tespit videoları için YouTube sitesine bakabilirsiniz.

Cihazın Kontrol paneli, yüzey probu, kulaklığı şarj aleti, kullanma klavuzu, çantası vardır. Bütün parçaları piyasadan kolayca temin edilebilir.

(İstanbul içi aynı gün içinde) teslim alabilir teslimde ücretini ödeyebilirsiniz. (Kargo ve teslimat ücretsizdir.) Tüm türkiyeye kapıda ödeme gönderilmektedir.

Sipariş ve bilgi için: WhatsApp: 0(541) 488 3700

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

1 Yorum

  1. istanbullu tesisat dedi ki:

    nakit ödeme mi yapıyoruz

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir