Su Kaçağı

Gelişen günümüz teknolojisi ile birlikte su kaçağı tespiti artık daha da kolaylaştı. Önceden bu işlemler uzun süre alıyor ve zaman kaybına neden oluyordu. Eski yöntemler ile yapılan çalışmalara bakıldığında ise kırılmadık yer, sökülmedik fayans, lavabo, su tesisatı sistemi kalmıyordu.

Bu da basit bir su kaçağı tespit işleminden çok daha fazla maliyete neden oluyor ve sizleri oldukça sıkıntılı durumlara sokuyordu. Ama artık bu tür sorunlarla uğraşmanıza, sonuç alamadan günlerce beklemenize gerek yok. Bu tür sorunlarda kurumsal firmalar ile yapacağınız işlemler sizleri kısa sürede çözüme ulaştıracaktır. Nasıl mı? Protesisat sayesinde. Özel geliştirilmiş elektronik cihazlar sayesinde bu gibi can sıkıcı sorunlar artık tarihe karışıyor. Kaçak yerinin tespiti kameralı görüntüleme sistemleri ile kısa sürede ekranımıza yansıtılıyor, kaçak ister boruda ister su tesisatınızın herhangi bir yerinde olsun hiç fark etmez.

Özel elektromanyetik amfi cihazı, elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı ve elektro akustik cihazı sorunun dakikalar içinde tespit edilmesine ve kolaylıkla onarım işleminin başlamasına olanak sağlıyor. Bu özel cihazları da firmamız tarafından yetiştirilen uzman personelimiz kullanıyor. Sorun çözüme kavuşturulduğunda uzman arkadaşlarımız sizlere firmamızın verdiği garanti kapsamında herhangi bir yeri kırıp dökmeden evinizden, iş yerinizden ayrılıyorlar. Üstelik bu özel cihazlarla yapılan müdahalelerin bütçenizi zorlayacağını düşünmenize gerek yok, aksine önceden yaptırdığınız işlemlere göre oldukça ucuz olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Alt kattaki komşumuzun evine damlayan sular, kabarma ve nemlenmeler su kaçağını anlamanın yollarındandır. Daha sonra gelen kabarık su faturaları da bu konuda sizlere çeşitli ipuçları verir. Sizleri maddi manevi birçok sorunla karşı karşıya bırakan su kaçağı sorunları Protesisat’ın uzman ekibi ve özel donanımları sayesinde artık tarih oluyor. Bize başvurmanız halinde öncelikle konuya hakim arkadaşlarımızı evinize veya iş yerinize yönlendiriyoruz. Sonra su kaçağı bulma tespitini özel kameralı görüntüleme cihazları ile yapıp sizler için büyük bir sorun teşkil eden bu sorunu kısa sürede çözüyoruz. Sizler de kaliteli, özverili ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, internet adresimiz üzerinden yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir