Teknede düğün yapmak artık çok kolay

teknede düğün

Her genç kızın hayali olan evlilik onlar için hayatlarının en özel anlarından biridir, bu nedenle düğün organizasyonu olabildiğince özenli yapılmalıdır. Her şeyin istedikleri gibi olması ve hafızalardan silinmeyecek anılara dönüşmesi çok önemlidir. Günümüzde hayatlarını birleştirme kararı alan ancak düğün organizasyonu konusunda kararsız kalan, birlikteliklerinin en önemli anlarını kusursuzlaştırmayı arzulayan çiftler için tekne düğünleri eşsiz, gözde bir alternatif olarak anılmaktadır. Tekne düğünleri, uygun fiyatlarıyla hemen her çifte hitap etmekte ve çiftlere özel konseptleriyle düğünlerini sıradan, kalıplaşmış rutinlerden kurtarmaktadır.

Teknede düğün fiyatları; tekne seçimi, kişi sayısı, menü seçimi, özel talepler gibi kriterlere göre farklılık göstermektedir. Çiftler için özel olarak belirlenen fiyatlar uygun ödeme seçenekleri sayesinde düğün için ayrılan bütçeye uygun hale getirilmektedir. Bu sayede çiftlerin hem ekonomik hem de unutulmaz bir düğün vesilesiyle dünya evine girmeleri hedeflenmektedir. Ayrıca çiftlerin teknede düğün organizasyonları; canlı müzik, fasıl, oryantal, lazer gösterisi ve keman gibi farklı etkinliklerle renklendirilmekte, teknelerde bulunan yüksek kaliteli ses sistemleri sayesinde gelin ve damadın sevdiği parçalar en özel günlerinde onlara eşlik edebilmektedir.

Misafirler için hazırlanan ikram menüleri kokteyl veya ana yemekli menüler olmak üzere, alkollü ve alkolsüz içecek tercihleri ile tamamen profesyonel ve deneyimli çalışanlar tarafından hazırlanmaktadır. Standart yemekler ve kokteyl menüleri haricinde müşterilerden gelebilecek talepler doğrultusunda her türlü ekleme çıkarma işlemleri ücret değişikliği dahilinde yapılabilmektedir.

Tekne düğünleri için kiralık listesinde bulunan özel tekne ve yatların fotoğrafları, yemek ve kokteyl menülerinin detayları, düğün organizasyonu süresinde lüks tekne ve yatlarımızın boğazda takip edecekleri boğaz turu güzergahının ayrıntıları ve tekne düğünleri ile ilgili öğrenmek isteyeceğiniz her şey www.teknededugun.com adresinde yer almaktadır. Tekne düğünü yapmayı düşünüyorsanız bu siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.