Teknede mezuniyet balosu fiyatları taban yaptı

teknede mezuniyet
Yıllarca aynı sıraları paylaştığınız arkadaşlarınızla veda gecesi düzenlemek istiyorsunuz ama sıradan partilerden farklı bir arayış içindeyseniz teknede düzenlenen okul partisi tüm isteklerinizi karşılayacaktır. Bu gecede arkadaşlarınız, aileniz ve öğretmenleriniz ile denizin üzerine muhteşem boğaz manzarasıyla unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Lise öğrencileri için alkolsüz olarak düzenlenen bu yatta mezuniyet partileri 18 yaşından büyük öğrenciler için kokteyl olarak da organize edilebilmektedir. Profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli menüler ile muhteşem bir akşam ziyafeti de çekebilirsiniz.

Teknede mezuniyet balosu, uzun yıllar boyu beraber okuduğunuz, pek çok anıya sahip olduğunuz arkadaşlarınıza veda edebileceğiniz çok özel bir gece sunmaktadır. Bu gecelerde işinde uzman kişilerden oluşan bir ekip size hizmet verecektir. Ses sistemleri ile donatılmış teknelerde isterseniz kendi müzik cd’lerinizle eğlenebilir, isterseniz canlı müzik, fasıl ya da dj isteyebilirsiniz. Turun başlayacağı nokta misafirlerin tercih edeceği bir nokta olacaktır. Bu noktalar arasında Beşiktaş, Kabataş, Üsküdar, Beykoz ve İstinye sahilleri yer almaktadır.

Bu organizasyonun fiyatlarını katılacak kişi sayısı, tekne seçimi, menü tercihi ve organizasyonun günü etkilemektedir. Ayrıca ekstra istekler de teknede mezuniyet fiyatları değişimine sebep olmaktadır. Tüm bu faktörler üzerinden fiyat belirlenir ve rezervasyonunuz yapılır. İstemediğiniz hiçbir seçenek partinizde yer almayacaktır. Kokteyl ya da gala konseptlerine göre istediğiniz menüde istediğiniz seçeneklerle size en uygun fiyat belirlenmektedir.

50, 100, 150 ve daha fazla kişi kapasiteli teknelerde düzenlenen bu organizasyonlarda canlı müzik alternatifi de bulunmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak partiniz yüzme turu ile birleştirilebilmektedir. Beykoz, Büyükada gibi pek çok koyda durularak denizin keyfini yüzerek çıkarabilirsiniz. İsterseniz sadece gece düzenlenecek bir balo isterseniz akşam yemeği, kokteyl ve yüzme turu ile birleştirebileceğiniz bir tekne partisi sizi bekliyor.

Detaylar ve mezuniyet fotoğrafları için www.teknedemezuniyet.net adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.