Tüm etiket ihtiyaçlarınız için: Ürünetiketi.com


Urunetiketi.com olarak etiket üretiminde kalite için kaliteli malzeme, doğru ekipman ve ahlaklı bir bilinçle çalışıyoruz. “Kem âlât ile kemalat olmaz” atasözümüzün de belirttiği gibi ucuz malzeme ve ekipmanlarla kaliteli ürünler elde edilemeyeceğinin bilincindeyiz.

Etiket üretiminde dikkat edilmesi gereken bir çok önemli unsur vardır; kullanılan malzeme ve yapışkan kaliteli, kağıt standartlara uygun olmalıdır. Malzeme tedariğinde fiyat önemlidir ancak kaliteli sonuçlar elde etmek için belirleyici unsur olmamalıdır. Müşterilerimizin tüm bu detaylar hakkında fikir sahibi olmalarını beklemiyoruz ancak ticari yapımız gereği müşterilerimizin menfaatlerini korumak adına biz hakim olmaya çalışıyoruz.

Biliyoruz ki etiket üretimin tamamlayıcı ve son aşamasıdır. Herhangi bir ürün etiketlenmeden satılamaz, paketlenemez ve ticari olarak tasarruf edilemez. Bu yüzden zamanında teslim edilemeyen etiket telafi edilemez ticari zararlara neden olabilir. Bu bilinçle etiketlerimizi müşterilerimize zamanından önce teslim etme gayretiyle çalışıyoruz.

Ürünlerimizden bazıları:

  • Baskılı etiket: UV baskı tekniği ile daha canlı renklere sahip etiketler
  • Baskısız etiket: 1. Kalite malzeme kullanarak üretilen kaliteli etiketler
  • Barkod etiketi: Modeli ve markası ne olursa olsun barkod yazıcılarda kullanılmak üzere çeşitli boy ve özelliklerde barkod etiketleri
  • Rulo etiket ve tabaka şeklinde etiketler

Teknolojinin sağladığı imkanları kullanarak her geçen gün pazar payımızı ve üretim kapasitemizi artırıyoruz. Sizler ürettikçe biz de üretiyoruz. Hep birlikte kaliteyi en ekonomik bir şekilde elde etmek için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz arasında hastaneler, öğretim kurumları, eczacılar, tekstilciler, otomotivciler, yedek parça üreticileri, gıda üreticileri, pazarlama firmaları gibi bir çok farklı sektörden firma bulunuyor. Urunetiketi.com olarak Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Bu bir reklamdır

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.